MOSiR Bochnia – UKS AP Champions Brzesko 4:1 / I liga okręgowa D1 młodzików

W sobotę 26 października piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali u siebie mecz w ramach 13 (przedostatniej) kolejki I ligi okręgowej D1 młodzików. Ich gośćmi, których pokonali, byli zawodnicy z sąsiedniego Brzeska.

MOSiR Bochnia – UKS AP Champions Brzesko 4:1

Przebieg meczu na stronie Łączy nas piłka – kliknij tutaj.


Radość w bocheńskim zespole po udanym spotkaniu.

Więcej zdjęć z meczu na stronie Facebooka MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Od dłuższego czasu bocheński zespół, którego trenerem jest Mirosław Sobieszczyk, dzierżył palmę pierwszeństwa. Po 13 kolejce, mimo wygranej, nasi chłopcy musieli ustąpić z miejsca lidera, na które wskoczył CANPACK Okocimski. Obydwie drużyny mają jednak taką samą ilość punktów (po 33), o zajmowanej pozycji zdecydowała jedynie korzystniejsza dla sąsiadów różnica bramkowa. Walka toczy się więc dosłownie do ostatniej kolejki, w której zarówno bocheński jak i brzeski zespół spotkają się z drużynami zajmującymi miejsca tuż po sobie. Brzesko zagra u siebie ze Skrzyszowem, który ma 3 miejsce w tabeli i aż 30 punktów, a bochnianie na wyjeździe z Tarnovią, która zajmuje 4 miejsce, ale z ma tylko 19 punktów.

Mecz z Tarnovią Tarnów rozegramy 3 listopada. Spotkane odbędzie się na boisku Miejskiego Klubu Sportowego TARNOVIA (Tarnów, ul. Wojciecha Bandrowskiego 9). Początek meczu o godz. 13.30.


Na zdj., autorstwa Andrzeja Rachfała, zespół młodzików z trenerami Mirosławem Sobieszczykiem (pierwszy z lewej) i Michałem Dziubą (po prawej) oraz trenerem bramkarzy Jakubem Mikulskim (w środku).

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content