MOSiR Bochnia – Tarnovia Tarnów 3:0 (1:0) / trampkarze

W środę 18 kwietnia 2018 r. zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, biorący udział w rozgrywkach  I ligi okręgowej C1 trampkarzy, pokonali Tarnovię Tarnów 3:0!

MOSiR Bochnia – Tarnovia Tarnów 3:0 (1:0)

Mecz rozgrywany był w ramach 4. kolejki. To pierwsze zwycięstwo w lidze. Przypomnijmy, że mamy za sobą remis z Unią Tarnów i przegrane jedną bramką mecze z Trzcianą i Niecieczą. Tym bardziej więc cieszy sukces z Tarnovią, świadczący o możliwości podniesienia się po niezbyt udanym początku,

– To było naprawdę dobre spotkanie – chwali zawodników obserwujący mecz Władysław Wójcik, kierownik sekcji piłki nożnej MOSiR Bochnia. Po bardzo słabej ocenie meczu z Trzcianą pochwała kierownika po grze z Tarnovią jest szczególnie cenna. Pierwszą bramkę w środowym spotkaniu bochnianie zdobyli jeszcze w pierwszej połowie spotkania. Jej autorem był Hubert Kwarta, który mógł powiększyć przewagę w tej części do dwóch trafień, ale niestety nie strzelił karnego. Zrekompensował jednak tę stratę w drugiej części meczu, gdzie znów strzelił bramkę. Trzecie celne trafienie należało do Jakuba Paducha. – Jestem zadowolony z postawy zespołu, który tym razem stanął na wysokości zadania i spisał się rzeczywiście bardzo dobrze – chwali podopiecznych trener M. Leśniak.

Skład drużyny MOSiR Bochnia i bramki: Szymon Cierniak (bramkarz), Bartosz Palej, Tomasz Popiołek, Maksymilian Rachfał, Hubert Kwarta 2, Dominik Grochot, Dawid Skrzypek, Kacper Dziadoszczyk, Mikołaj Daniec, Jakub Paduch 1, Dominik Lech (kapitan) oraz Oskar Mroczek (bramkarz), Wiktor Zaleński, Filip Budzyn.

Zdjęcia ze spotkania, które odbyło się na boisku przy ul. Chodenickiej,  umieściliśmy na stronie Facebooka MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).

W tej chwili trampkarze zajmują trzecie miejsce w tabeli po Unii Tarnów i MUKS TAP Tarnowie (kliknij tutaj).

KOLEJNE MECZE
W poniedziałek 23 kwietnia trampkarze MOSiR Bochnia rozegrają wyjazdowe spotkanie z zespołem MUKS TAP Tarnów.

Wcześniej natomiast, bo w sobotę 21  kwietnia,  zapraszamy na dwa mecze. Pierwsi na murawę bocheńskiego Stadionu im. dr. W. Krupy przy ul. Parkowej wyjdą zawodnicy trenera Mirosława Sobieszczyka, którzy biorą udział w  rozgrywkach I ligi okręgowej D1 młodzików.  Gościć oni będą Dąbrovię Dąbrowę Tarnowską. Będzie to ich czwarte spotkanie w ramach ligi, w której mają już dwie wygrane kolejki.  Początek meczu o godz. 10.00.
Dwie godziny później, a więc w samo południe, na stadion wyjdzie zespół młodzików MOSiR III Bochnia, który pod opieką szkoleniowca Kamila Szewczyka zainauguruje rozgrywki w drugiej grupie III ligi okręgowej D1 Brzesko. W pierwszym spotkaniu będzie gościć drużynę Czarnych Kobyle. Początek o godz. 12.00.