MOSiR Bochnia – Tarnovia Tarnów 1:2 / I Liga Okręgowa D1 Młodzików

Zespół młodzików piłki nożnej MOSiR Bochnia z trenerem Piotrem Góreckim, sezon 2020/2021

W środę 16 września piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali pierwszą kolejkę II rundy w ramach I Ligi Okręgowej D1 Młodzików. Spotkanie z Tarnovią Tarnów przegrali różnicą tylko 1 bramki.

8 kolejka
MOSiR Bochnia – Tarnovia Tarnów 1:2
Bramkę dla Bochni w 11 minucie zdobył Bartosz Kurzydło.

Skład MOSiR Bochnia: Jakub Ćwik, Jakub Halberda, Bartosz Kurzydło, Kamil Łyszczarz, Mateusz Maszewski, Szymon Sądel, Kamil Studziński, Antoni Szczygieł, Kacper Więcek oraz Filip kolarz, Karol Guzik, Kamil Kaczmarczyk, Maksymilian Liszka, Arkadiusz Majchrzak, Szymon Małek, Sebastian Pałka.

Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie i to na boisku Tarnovii bochnianie wygrali 0:1. Widać więc, że drużyny mają wyrównane siły, ale tym razem nasi zawodnicy mieli słabszy dzień.

– Słabszy nasz mecz, który w którymś momencie musiał się przytrafić – podsumował trener Piotr Górecki. – Od niedzieli wracamy na właściwe tory.-

W niedzielę 20 września młodzicy gościć będą Football Academy Dąbrowę Tarnowską. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. Parkowej w Bochni. Początek o godz. 10.00.

W tej chwili w tabeli zajmujemy 3 miejsce.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content