MOSiR Bochnia – Rylovia Rylowa 4:5 / Inauguracja sezonu wiosennego II ligi okręgowej trampkarzy

W miniony piątek 26 kwietnia piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zainaugurowali rozgrywki w II lidze okręgowej C2 trampkarzy. W pierwszej kolejce gościli Rylovię Rylową. Mecz był bardzo emocjonujący, a gra o każdą bramkę toczyła się do ostatnich minut spotkania.

MOSiR Bochnia – Rylova Rylowia 4:5 (2:1)

Pierwsza połowa spotkania była bardzo obiecująca. Pierwszego celnego gola, w meczu rozgrywanym na bocheńskim stadionie, skierował do bramki przyjezdnych już w 6 minucie Patryk Zbylut. To był jego pierwszy strzał – wszystkie kolejne w zespole MOSiR również należały do niego (!). I tak 10 minut później poprawił on wynik na 2:0. Dopiero w 34 minucie goście strzelili pierwszego gola. Na przerwę schodziliśmy z obiecującym wynikiem 2:1.
Niestety nasze nadzieje rozwiały się już na początku drugiej połowy, kiedy to rylowianie strzelili bramkę za bramką (w 41 i 42 minucie). Wynik z 2:3 na remis w 54 minucie wyrównał wspomniany nasz strzelec Patryk Zbylut, a w 60 minucie kolejnym celnym strzałem znów wypracował nam prowadzenie 4:3. Niestety tego wyniku nie udało nam się utrzymać. W 71 i 79 minucie nasz bramkarz nie obronił bramki i ostatecznie zeszliśmy z murawy z przegrana 4:5.

Skład MOSiR Bochnia: Patryk Zbylut 4, Mateusz Baran, Jan Juszczyk, Sebastian liszka, Bartłomiej Łacny, Marcin Marzec, Jakub Mazanek, Piotr Mączka, Bartosz sieczka, Gabriel Szydłowski, Kacper Więsek oraz Marcin Stopa.
Trenerem bochnian jest Krzysztof Satoła.

Zdjęcia ze spotkania  na stronie Facebooka MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

W tej lidze nasi chłopcy walczyć będą jeszcze z takimi zespołami jak: UKS AP Champions Brzesko, Czarnymi Kobyle, WKS Szreniawą Nowy Wiśnicz. W najbliższym meczu wyjazdowym 4 maja spotkamy się z zespołem z Borku. Trzymamy kciuki!