27 medali MOSiR Bochnia na zawodach w Wolbromiu! 11.05.2024

Mariusz-Maj-I-miejsce-na-Mistrzostwach-Judo-w-Wolbromiu-11.05.2024

W sobotę 11 maja 2024 r. zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni walczyli, pod opieką trenera Grzegorza Maja,  w Mistrzostwach Małopolski Juniorów i Juniorek oraz Juniorek i Juniorów Młodszych, a także w  Wolbromskiej Lidze Judo, Mistrzostwach Miasta i Gminy Wolbrom! Bochnianie spisali się znakomicie, zdobywając w wymienionych zawodach aż 27 medali!

9 medali dla MOSiR Bochni w Mistrzostwach Małopolski
W Mistrzostwach Małopolski bochnianie wywalczyli 9 medali (2 złote, 5 srebrnych, 2 brązowe) i 3 miejsce w klasyfikacji medalowej (na 10 walczących klubów).

Błażej Zych M21-55

18 medali dla MOSiR Bochni w Wolbromskiej Lidze Judo 2024 – Mistrzostwach Miasta i Gminy Wolbrom!
18 medali zdobyli zawodnicy bocheńskiej sekcji w Wolbromskiej Lidze Judo. Na podium po odebranie złota stanęło 8 bochnian, po 5 po srebro i brąz. W klasyfikacji medalowej MOSiR Bochnia zdobył 2 miejsce na 10 startujących klubów.

Jagoda Ulas F15-57

W zawodach udział wziął również Karol Kurtyka.

Na zdjęciu tytułowym: na podium Mariusz Maj zdobywca I miejsca w Mistrzostwach Wolbromia,  w kategorii M15-60.

Zdjęcia z zawodów (głownie dekoracji zawodników naszego klubu) umieściliśmy na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.