MOSiR Bochnia – KS Korona Kraków 83:61 / małopolska liga koszykówki juniorek

Juniorki MOSiR Bochnia mają za sobą kolejne wyjazdowe spotkanie w swojej klasie rozgrywkowej i co najważniejsze zakończone zwycięstwem 83 : 61 ( 21 : 9, 14 : 14, 11 : 24, 27 : 24). Tym razem przeciwnikiem był zespół gospodarzy KS Korona Kraków.

Spotkanie rozegrano w niedzielę  1 grudnia 2019 r.

W pierwszej kwarcie uzyskujemy zdecydowaną przewagę, w drugiej wkradł się lekki chaos. Na trzecią kwartę wychodzimy bardziej skoncentrowane, lepsze zastawianie, poprawiamy obronę, z której wyprowadzamy dużo fajnych akcji zakończonych celnymi rzutami, co pozwala nam powiększać przewagę.

W meczu zagrały: Zuzanna Kierońska 2, , Gabriela Czekaj 14, Emanuela Lekka 19, Agnieszka Krawiec 4, Katarzyna Mroczek 0, Magda Cabała 13, Olga Kaźmirek 8, Łucja Dziadowiec 3, Julia Gadowska 9. Ubańska Wiktoria 0, Nikola Gałek 3, Weronika Wilk 8.

Kolejny mecz podopieczne trener Marty Starowicz rozegrają 15 grudnia. Na wyjeździe walczyć będą z drużyna TS Wisły CANPACK Kraków.