MOSiR Bochnia- Krakowiak Szkoła Gortata 42:26 (16:11) / II liga piłki ręcznej

W niedzielę (28.01.2018) drugoligowi szczypiorniści MOSiR Bochnia rozegrali u siebie 13 kolejkę, w ramach której gościli zespół Krakowiaka.

Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia gości i trwało tylko do piątej minuty, w której to po rzucie karnym, wyegzekwowanym przez Dawida Bobka, Krakowiak remisował 3:3. Było to ostatnie prowadzenie w tym meczu drużyny z Krakowa. W kolejnych minutach goście popełniali błędy, a w bramce dobrze spisywali się nasi bramkarze (Węgrzyn, Gut).  Goście próbowali zniwelować straty i w 22-ej minucie zmniejszyli dystans do dwóch trafień po rzucie Mateusza Synowskiego, doprowadzając do wyniku 12:10. W końcówce pierwszej połowy jednak miejscowi zdobyli 4 bramki z rzędu przy stracie tylko 1. Wynik do przerwy 16:11.
W drugiej połowie graliśmy dużo skuteczniej, zdobywając 26 bramek przy stracie 15-u, co pozwoliło osiągnąć tak wysoki rezultat 42:26. – Jak w pierwszej połowie było widać, gra nie układała nam się idealnie, ale był to celowy zabieg z mojej strony jako trenera, gdyż ćwiczyliśmy ustawienie zawodników na różnych pozycjach, niekoniecznie tych, w których występują na co dzień – mówi szkoleniowiec bochnian Marcin Bożek.- Udawało nam się to z różnym skutkiem, ale było to konieczne. Wszyscy zawodnicy (15-u), wpisani do protokołu, brali czynny udział w meczu. Każdy z nich zdobył bramkę. Pomimo nerwowości w pierwszych 30-u minutach jesteśmy zadowoleni z osiągniętego rezultatu i z niecierpliwością wyczekujemy ostatniego meczu, który odbędzie się 9 lutego o 19.30 z PGE Vive II Kielce. Zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Poniatowskiego w Bochni.-

Najwięcej bramek dla Krakowiaka zdobyli: Krzysztof Miodoński i Piotr Prusak – po 6.

Bramki dla Bochni zdobyli: Filip Pach 5, Marcin Janas 3, Mateusz Zubik 6, Michał Dobrzański 4, Iwo Stopczyński 5, Tomasz Wolnik 2, Wojciech Dziedzic 6, Hubert Pamuła 1, Mateusz Bujak 4, Paweł Waśniowski 2, Mateusz Rogóż 3.
Kierownikiem zespołu jest Maciej Haber, trenerem odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

Mecz w obiektywie Tomka Stodolnego (kliknij tutaj).

Zapraszamy do galerii zdjęć z opisywanego meczu na stronie Facebooka, poświęconego drugoligowemu zespołowi MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).

Zdjęcia na portalu Bochnianin.pl (kliknij tutaj).

Zdjęcia na portalu sportomaks.pl (kliknij tutaj).

TABELA – GRUPA IV A

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Zwycięstwa

Przegrane

Punkty

1

MOSiR Bochnia

13

13

0

39

2

PGE VIVE II Kielce

13

9

4

28

3

SPR Orzeł Przeworsk

12

9

3

26

4

NLO SMS ZPRP Kielce

12

6

6

18

5

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

13

5

8

15

6

MKKS Gloria Katowice

12

4

8

12

7

Krakowiak Szkoła Gortata

13

2

11

6

8

MUKS Siódemka Mysłowice

12

2

10

6

 

Szkolenie zawodników i rozgrywki II ligi piłki ręcznej mężczyzn  są wspierane finansowo przez Gminę Miasta Bochnia.

indeks

 

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content