MOSiR Bochnia – CanPack Okocimski KS 3:2 / I liga okręgowa trampkarzy

W minioną środę 24 kwietnia piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali 6 kolejkę w ramach I ligi okręgowej C1 trampkarzy. Nasi chłopcy gościli zawodników CanPack Okocimski KS i wygrali z nimi róznica 1 bramki.

MOSiR Bochnia – CanPack Okocimski KS 3:2 (1:2)

Pierwsza celna bramka padła ze strony gości w 16 minucie spotkania. Do wyrównania wyniku przez Piotra Leszczyńskiego doszło pięć minut później. Na przerwę podopieczni trenera Marcina Leśniaka schodzili jednak z różnicą jednej bramki na swoją niekorzyść. Zdobył ją bowiem w 32 minucie reprezentant Okocimskiego.
W drugiej części spotkania bochnianie stanęli na wysokości zadania i odrobili straty z nawiązką. Do remisu 2:2 w 43 minucie doprowadził Jakub Mazanek, a o zwycięstwie zadecydował drugi celny już w tym meczu strzał Piotra Leszczyńskiego (w 63 minucie).

Skład MOSiR Bochnia: Piotr Leszczyński 2, Jakub mazanek 1, Michał Tomala, Stanisław szydłowski, Gabriel szydłowski, Szymon Strzałka, Kacper Smoleń, Dawid Skrzypek, Bartosz Palej, Artur Majcher, Maksymilian Jarosz, Filip Budzyn oraz Patryk Zbylut, Bartosz Sieczka, Piotr Mączka, Sebastian Liszka, Mateusz Baran.

Po 6 meczach nasi chłopcy z 15 punktami na koncie zajmują w tabeli pozycję lidera. Na drugim miejscu z sumą 11 punktów znajduje się Okocimski.

Podczas 7 kolejki 27 kwietnia nasza reprezentacja będzie pauzować. 8 kolejkę, rozpoczynającą II rundę rozgrywek, trampkarze MOSiR Bochnia rozegrają we wtorek 7 maja. Będziemy wówczas gościć ZKS Unię Tarnów. Początek spotkania o godz. 17.00.