Musimy bronić pozycji lidera / I liga okręgowa młodzików

W piątek 27 września zespół Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrał u siebie 9 kolejkę w ramach I ligi okręgowej D1 młodzików. Naszymi gośćmi na boisku przy ul. Chodenickiej był sąsiedzki zespół z Brzeska.

MOSiR Bochnia – CANPACK Okocimski 0:2

Walka była wyrównana i obydwie strony prezentowały się bardzo dobrze, ale to przyjezdnym udało się zdobyć dwie bramki. Ich autorem w pierwszej i drugiej połowie był jeden zawodnik drużyny przeciwnej Igor Martyna. Tak więc niestety ostatecznie przegraliśmy, a rezultat był dokładną odwrotnością wyniku meczu ze spotkania w I rundzie, kiedy to bochnianie w Brzesku wygrali 2:0. Można powiedzieć, że dla Okocimskiego rewanż był udany.

MOSiR Bochnię reprezentowali: Jakub Halberda, Szymon Jarosz, Mateusz Kruk, Mateusz Maszewski, Igor pala, Maciej Rachfał, Kacper Rajca, Szymon Stano, Krzysztof Stokłosa oraz Mateusz Norek, Jakub Brzęk, Witold Gajewski, Karol Łach, Maksymilian Zwierniak.

Zdjęcia ze spotkania na stronie Facebooka MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Mimo przegranej nadal liderami
Po 9 kolejkach z 21 punktami nadal zajmujemy miejsce lidera, ale musimy się mieć na baczności, bo inni nas gonią.  Wypracowana jeszcze po 8 kolejce 5 punktowa przewaga pomiędzy pierwszym a drugim miejscem zmniejszyła się do 2. Za nami z 19 pkt. na koncie plasuje się Tarnovia, a na 3 miejscu z 18 (ale po 8 meczach) Okocimski.

Kolejne spotkanie wychowankowie trenera Mirosława Sobieszczyka rozegrają na wyjeździe w niedzielę 6 października z z drużyną KS Koszyce Wielkie. Spotkanie, które rozpocznie się o godz. 11.00, rozegrane zostanie na boisku przy ul. Szkolna 22. Trzymamy kciuki!

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content