MOSiR Bochnia – Beskid Żegocina, inauguracja sezonu rozgrywkowego młodzików w II lidze

W ostatni piątek sierpnia piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zainaugurowali u siebie nowy sezon meczem z drużyną Beskid Żegocina. Niestety pierwsze, ligowe spotkanie nasi chłopcy (grający młodszym rocznikiem) przegrali wysoko 1:6.

27.08.2021
II Liga Okręgowa D1 Młodzików, 1 kolejka
MOSiR Bochnia – Beskid Żegocina 1:6

Pierwsze dwa gole wbili nam goście w 15 i 21 minucie. Cztery minuty później honorowego gola dla bochnian zdobył Rafał Kubas. Kolejne bramki znów wywalczyli przyjezdni (w 27, 38, 44 i 55 minucie spotkania).

– Z przebiegu meczu można być jednak zadowolonym. Chłopcy stworzyli sporo sytuacji, których nie udało się zamienić na bramki. Przy lepszej skuteczności wynik mógłby być zupełnie inny – mówi trener Marcin Leśniak.

Mamy nadzieję, że w następnych meczach nasi podopieczni z rocznika 2010/2011 (walczący z zespołami z r. 2009) wykażą się równie silną wolą walki,a efekty ciężkiej pracy treningowej zaowocują zdobyczami bramkowymi.

Skład MOSiR Bochnia: Bartosz Dudek, Szymon Broszkiewicz, Nikodem Rakoczy, Mariusz Pałka, Dawid Maszewski, Kacper Łach, Jakub Kurtyka, Rafał Kubas 1, Filip Kita oraz Jakub Wójcik, Antoni Miś, Olaf Cebula, Krzysztof Włodarczyk, Wiktor Babicz.

Zdjęcia ze spotkania na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Wyniki pozostałych spotkań w 1 kolejce:
WKS Szreniawa Nowy Wisnicz – MSP Bochnia 4:3
Stowarzyszenie Piłkarskie Zubello – UKS AS Elita Brzesko 1:4
UKS AP Champions Brzesko – Promień Mikluszowice 7:0

2 kolejka
Mecz MSP Bochnia – MOSiR Bochnia rozegramy w sobotę 4 września (początek o godz. 10.00).