MOSiR Bochnia 5 drużyną w Polsce !!!! MMP U16K / relacja z meczu MOSiR Bochnia – UKS 3 Żyrardów 56 – 52

Koszykarki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zdobyły 5 miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U16 Kobiet, które odbyły się w Żyrardowie 15-20.09.2020 r.

W ostatnim meczu w niedzielę 20 września walczyliśmy o 5 miejsce i je zdobyliśmy!

MOSiR Bochnia – UKS 3 Żyrardów 56 – 52 (12:11,16:8,13:21,15:12)
Statystyki na stronie Polskiego Związku Koszykówki – kliknij tutaj.

Mecz od pierwszej do ostatniej sekundy trzymał w napięciu. Lepiej rozpoczęły bochnianki od prowadzenia 11-2, jednak pod koniec kwarty gospodynie odrobiły straty na 1 punkt. Druga kwarta to popis drużynowej obrony. UKS3 rzucają nam tylko 8 punktów i wychodzimy na prowadzenie 28:19. Trzecia kwarta należy dla Żyrardowa 21:13, gospodynie wychodzą na 1 punktowe prowadzenie. Kwarta nr 4 przez całe 10 minut to walka o każdy centymetr parkietu. Bochnianki lubą taką walkę do ostatniej kropli krwi… na 2 minuty do końca wychodzą na 5 punktowe prowadzenie i nie dają sobie wydrzeć zasłużonego zwycięstwa. Brawo WY!!!
MVP meczu: Nikola Więcek.