Młodziczki zwyciężyły w kadetkach B! KS Korona Kraków – MOSiR Bochnia 54:79

Kolejne zwycięstwo w ligowym meczu (26.01.2018 r.) z Koroną Kraków odniosły nasze zawodniczki, biorące udział w rozgrywkach małopolskich.

KS Korona Kraków – MOSiR Bochnia 54:79 (4:23|17:22|13:18|20:16)

Zasłużone i zdecydowane zwycięstwo odniesione w hali przeciwnika, w której łatwo się nie gra (specyficzne kosze, mała odległość między tablicą a ścianą, zimno w hali).
nasze zawodniczki przewyższały krakowianki właściwie w każdym elemencie gry, w obronie i w ataku. – Byliśmy zespołem lepszym i bardziej ogranym – mówi Witold Jodłowski trener bochnianek i kierownik sekcji koszykówki MOSiR Bochnia. – W ostatniej kwarcie, kiedy wynik meczu już właściwie ustalony, więcej na boisku przebywały dziewczyny, które nie mają takich możliwości w innych spotkaniach.-

Skład i zdobyte punkty naszych zawodniczek: Gabriela Kubala 18, Wiktoria Zając 18, Nikola Gałek 16, Magdalena Cabała 10, Natalia Ficek 6, Justyna Kural 4, Gabriela Koczwara 3, Katarzyna Mroczek 2, Emanuela Despet 1, Amelia Gajek 1. Oliwia Starma i Nikola Więcek z powodu złego samopoczucia nie grały.

 

Kolejne spotkania
Opisywany mecz był ostatnim w I rundzie. II rundę rozgrywek w lidze kadetek B nasze młodziczki rozpoczną 4 marca wyjazdowym spotkaniem z drużyną TS Wisła Can-Pack Kraków.
W Bochni dziewczyny zagrają dopiero 22 kwietnia, kiedy to gościć będą UMKS Gracz Starachowice.

 

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content