Młodziczki wygrywają w Tarnowie!

Cenne zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu odniosły nasze zawodniczki z mocnymi szczególnie u siebie koszykarkami z Tarnowa, które (jak przypomina trener naszego zespołu Witold Jodłowski) pokonały w pierwszych meczach Wisłę i Cracovię.

MKS Pałac Młodzieży Tarnów & MOSiR Bochnia 57:82 (w kwartach: 14:18, 14:18, 14:23, 15:23)

Początek meczu był wyrównany, jednak z każdą minutą nasza przewaga wzrastała do 10-u, a nawet 30-u punktów, co pozwalało nam kontrolować przez cały czas wynik meczu. – Zagraliśmy poprawne spotkanie, choć bez fajerwerków mówi W. Jodłowski trener i zarazem kierownik sekcji koszykówki MOSiR Bochnia. – Dobrze broniliśmy, wyprowadzaliśmy szybkie kontry, mieliśmy jednak problemy ze skutecznością.

Punkty dla naszego zespołu zdobyły: Wiktoria Zając 18, Katarzyna Mroczek 15, Magdalena Cabała 14, Nikola Gałek 11, Gabriela Kubala 10, Emanuela Despet 7, Gabriela Koczwara 4, Nikola Więcek 2, Oliwia Starma 1.
Grały, nie zdobywając punktów: Patrycja Czaja, Natalia Ficek i Justyna Kural.

Była to III kolejka (drugi mecz),  rozegrana w ramach małopolskiej ligi koszykówki. Kolejne spotkanie (26 listopada) odbędzie się u nas. Będziemy wówczas gościć zespół Wisła Can-Pack Kraków. Szczegóły wkrótce.