Młodziczki nie zwalniają tempa:-)

W kolejnym ligowym meczu kategorii młodziczek koszykarki MOSiR-u,  grające w lidze małopolskiej, wysoko pokonały TS Wisłę Can-Pack Kraków. Mecz rozegrano we wtorek 21 listopada (awansem z 26.11.2017 r.)

TS Wisła Can-Pack Kraków & MOSiR Bochnia 38:96 (w kwartach: 4:24, 12:25, 13:24, 9:23)

Trzecie z rzędu bardzo wysokie zwycięstwo naszych zawodniczek tym razem w Krakowie z koszykarkami Wisły. Dziewczęta rozpoczęły bardzo mocno (pierwsza kwarta wygrana 20-oma punktami!), potem już tylko w każdej następnej kwarcie powiększały przewagę punktową.
– Koszykówka to gra błędów, a zwycięzców się nie krytykuje – mówi Witold Jodłowski, kierownik sekcji koszykówki MOSiR i zarazem trener zespołu młodziczek.- Ale Dziewczęta czują, a ja wie, że musimy pare elementów naszej gry poprawić.-

Skład i zdobyte punkty naszego zespołu: Magdalena Cabała 16, Katarzyna Mroczek 16, Gabriela Kubala 12, Wiktoria Zając 14, Nikola Gałek 10, Patrycja Czaja 9, Natalia Ficek 6, Emanuela Despet 5, Justyna Kural 4, Oliwia Starma 4 oraz Gabriela Koczwara i Nikola Więcek.

Następną kolejkę młodziczki graja na wyjeździe z Cracovią 1906 tuz po mikołajkach 10 grudnia 2017 r. Trzymamy kciuki!