Młodziczki MOSiR-u Mistrzyniami Województwa w Koszykówce!

8 meczów, 8 zdecydowanych zwycięstw i bezapelacyjne zdobycie Mistrzostwa Województwa w Lidze Młodziczek. Zdobycie tytułu Mistrzyń Województwa skutkuje tym, iż z tzw. “urzędu” będziemy gospodarzami Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek w Koszykówce w dniach 27-29 kwietnia 2018 r.

W ostatnim meczu ligowym pokonaliśmy na wyjeździe Cracovię Kraków 87:42 (w kwartach 12:18, 10;26, 10:22, 10:21)

Rozegraliśmy kolejny bardzo dobry mecz poprawny w ataku i obronie. Ponieważ wynik spotkania od początku był niezagrożony, wszystkie dziewczyny od pierwszej do ostatniej kwarty grały po około 20 minut w meczu o zaprezentowały bardzo dobrą dyspozycję meczową.

Zawodniczki MOSiR wystąpiły w składzie i zdobyły punkty: Magdalena Cabała 27 pkt., Wiktoria Zając 16, Katarzyna Mroczek 10, Gabriela Kubala 8, Emanuela Despet 6, Gabriela Koczwara 6, Nikola Gałek 5, Natalia Ficek 3, Róża Lekka 2, Nikola Więcek 2, Justyna Kural 2. Grała nie zdobywając punktów Oliwia Starma. Nie grały z powodu urazów Patrycja Czaja i Wiktoria Francuz.

Trenerem zespołu jest Witold Jodłowski – kierownik sekcji koszykówki MOSiR Bochnia.