Młodziczki MOSiR Bochnia nadal niepokonane!

W dniu 09.12.2017r. w hali widowiskowo-sportowej w Bochni odbył się mecz koszykarek pomiędzy zespołami MOSiR Bochnia a KS Cracovia 1906. Podobnie, jak w poprzednich spotkaniach drużyna z Bochni prowadzona przez trenera Witolda Jodłowskiego nie dała żadnych szans rywalkom.

Zdjęcie użytkownika Krzysztof Kieroński. Zdjęcie użytkownika Krzysztof Kieroński.
Na zdj. asystent trenera Krzysztof Kieroński z zespołem MOSiR Bochnia

Podobnie, jak w poprzednich spotkaniach drużyna z Bochni prowadzona przez trenera Witolda Jodłowskiego nie dała żadnych szans rywalkom. Początek zmagań był wyrównany, jednak z każdą minutą bochnianki powiększały przewagę. Do przerwy MOSiR prowadził różnicą 22 punktów. Mimo prowadzenia zastępujący na ławce trenera Witolda Jodłowskiego jego asystent Krzysztof Kieroński nie był zadowolony z gry zespołu. Po przerwie dziewczęta z Bochni wyszły na parkiet bardziej skoncentrowane i wielką chęcią do walki. Dzięki temu gospodynie meczu nie tylko oddalały się punktowo od rywalek, ale ich gra była o wiele bardziej widowiskowa.

Wynik końcowy: MOSiR Bochnia – KS Cracovia 1906 – 102:43 (22:9, 21:12, 29:13, 30:9).

Skład zespołu: Zając Weronika 22 pkt, Cabała Magdalena 22pkt, Kubala Gabriela 16 pkt, Gałek Nikola 16 pkt, Mroczek Katarzyna 12 pkt, Ficek Natalia 4 pkt, Czaja Patrycja 4 pkt, Starma Oliwia 2 pkt, Kural Justyna 2 pkt, Koczwara Gabriela 2 pkt, Emanuela Despet 0 pkt, Francuz Wiktoria 0 pkt.
Trener: Witold Jodłowski
Asystent trenera: Krzysztof Kieroński.