Młodzicy, orliki, żaki na zakończeniu sezonu 2023/2024!

pn.-zakonczenie-sezonu-ml.-i-orl.-25.06.2024

We wtorek 25 czerwca młodzicy, orliki i żaki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni spotkali się na zakończeniu sezonu 2023/2024!

Sabina Bajda Dyrektor MOSiR Bochnia podczas spotkania podziękowała trenerom wymienionych grup za przygotowanie i prowadzenie drużyn w rozgrywkach sezonu 2023/2024.

WYRÓŻNIENI TRENERZY
Wśród wyróżnionych byli:
– trener Mirosław Sobieszczyk, który ze swoimi podopiecznymi wywalczył  tytuł Mistrza I ligi okręgowej młodzików i tym samym awans dla bocheńskiego klubu do II ligi wojewódzkiej młodzików!
– trener Daniel Goryczko, który z jednym z zespołów MOSiR Bochni zajął III miejsce w II lidze okręgowej młodzików, a w III lidze okręgowej młodzików tytuł Mistrza!
– trenerzy Paweł Aleksandrowicz, Bartłomiej Jonak, Artur Majcher, którzy szkoląc w bocheńskim klubie drużyny orlików i żaków reprezentowali MOSiR Bochnię na licznych turniejach piłkarskich,

MECZ Z RODZICAMI
Podczas ostatniego spotkania tego sezonu zawodnicy mieli okazję jeszcze raz wyjść na murawę Stadiomu Miejskiego w Bochni, tym razem rywalizując ze swoimi Rodzicami:-) Po meczu dla chłopców przygotowano poczęstunek (grill).

Nad całością czuwał Łukasz Gicala, kierownik sekcji piłki nożnej MOSiR Bochnia.

Zdjęcia z opisywanego wyżej spotkania na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

PODZIĘKOWANIA ZA ZDJĘCIA Z MECZÓW
Przy tej okazji obsługa strony internetowej MOSiR Bochnia jeszcze raz serdecznie dziękuje panu Bogusławowi Kurdzielowi za relacje zdjęciowe z meczów I ligi okręgowej młodzików. Dzięki tym fotografiom mogliśmy pokazać internautom emocje, jakie towarzyszyły każdemu ze spotkań i dzielić się radością z uzyskania tytułu mistrzowskiego!😀

DZIĘKUJEMY KIBICOM!
Dziękujemy też wszystkim kibicom (rodzicom, opiekunom, rówieśnikom zawodników), którzy wspierali nasze zespoły dopingując je z trybuny. Zapraszamy do dopingowania w kolejnym sezonie!

Wszystkim udanego, zasłużonego wypoczynku wakacyjnego!

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content