Zwycięski mecz sparingowy trampkarzy MOSiR-u z Górnikiem Wieliczką

Na zdj. zespół MOSiR Bochnia z trenerami Michałem Dziubą (pierwszy z lewej) i Robertem Gnutkiem (który prowadzi trampkarzy w II Lidze Bochnia-Brzesko).

W niedzielne południe 28 lutego drużyna trampkarzy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, w ramach przygotowań przed sezonem wiosennym, udała się na mecz z Górnikiem Wieliczką.

Mimo bardzo okrojonego składu zespół MOSiR-u, trenowany przez Michała Dziubę, zaprezentował się bardzo dobrze i wygrał 5:0.

Skład MOSiR Bochnia: Dominik Kamiński, Karol Jonak, Jakub Piech, Piotr Broszkiewicz, Iwo Wolnik, Szymon Leszczyński, Radosław Rysak, Kajetan Fortuna, Karol Cieśla, Piotr Kocjan, Kacper Rajca oraz Karol Łach, Tomasz Dziuba, Jakub Brzęk.

Bramki zdobyli: Iwo Wolnik x 2,Kacper Rajca 1,Piotr Kocjan 1, Jakub Piech 1.

Podopieczni trenera Dziuby rozpoczną rozgrywki w II Lidze Wojewódzkiej C1 Trampkarzy w trzeci weekend marca, kiedy to gościć będą Hutnik Kraków. W ramach ligi walczyć też będą z zespołami: KS Chełmek, Akademią Piłkarską 21 Kraków, Tarnovią Tarnów, Unią II Tarnów, Canpack Okocimskim Brzesko, FA Sandecją Nowy Sącz. Wstępny harmonogram rozgrywek dostępny na podstronie – kliknij tutaj.


Na zdj. zespół MOSiR Bochnia z trenerami Michałem Dziubą (pierwszy z lewej) i Robertem Gnutkiem (który prowadzi trampkarzy w II Lidze Bochnia-Brzesko) w sezonie jesiennym 2020.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content