Kolejne zwycięstwo lidera: KS Wisła Szczucin – MOSiR Bochnia 1:2 / I liga okręgowa trampkarzy

W minioną sobotę 11 maja piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, biorący udział w I lidze okręgowej C1 trampkarzy, rozegrali na wyjeździe 9 kolejkę z Wisłą Szczucin. W spotkaniu tym pokonali gospodarzy różnicą 1 bramki.

KS Wisła Szczucin – MOSiR Bochnia 1:2 (0:2)

Pierwszą bramkę zdobyliśmy w 18 minucie, jej autorem był Bartosz Palej. 5 minut później po raz kolejny udało nam się strzelić gola – jego autorem był Tomasz Popiołek. Z tą dwubramkową przewaga schodziliśmy na przerwę z boiska.
W drugiej części spotkania bochnianom już nie udało się polepszyć wyniku, natomiast w 56 minucie zawodnik gospodarzy Antoni Bociek zdobył honorowego gola.

Skład MOSiR Bochnia: Bartosz Palej 1, Tomasz Popiołek 1, Filip Budzyn, Maksymilian Jarosz, Artur Majcher, Piotr Leszczyński, Dawid Skrzypek, Kacper Smoleń, Szymon Strzałka, Gabriel Szydłowski, Stanisław Szydłowski oraz Mateusz Baran, Jakub Mazanek, Piotr Mączka, Bartosz Sieczka, Michał Tomala.

Zespół MOSiR, trenowany przez Marcina Leśniaka, po 9 meczach (w jednej kolejce pauzowaliśmy) ma na koncie 21 punktów i zajmuje miejsce lidera. Na drugim miejscu w tabeli, z 13 zgromadzonymi punktami, znajduje się Szreniawa Nowy Wiśnicz.

Na zdj. tytułowym zespół trampkarzy z trenerem Marcinem Leśniakiem (pierwszy z prawej), Krzysztofem Satołą II trenerem (pierwszy z lewej) i Jakubem Mikulskim trenerem bramkarzy.

10 kolejkę rozegramy w niedzielę 19 maja, kiedy to walczyć będziemy u siebie z Wolanią Wolą Rzędzińską, która obecnie z 13 punktami na koncie zajmuje 3 miejsce w tabeli (początek spotkania o godz. 10.00). Zapraszamy do kibicowania!