Gorsza pogoda, mieszane nastroje – piłka nożna

W miniony weekend nie tylko zepsuła nam się pogoda, ale i nieco pogorszyły się nastroje w niektórych drużynach piłkarskich MOSiR Bochnia. Nie wszystkie zespoły mogą ten czas zaliczyć do udanych.

21.09.2018 r.
II liga młodzików, 3 kolejka
UKS AP Champions Brzesko – MOSiR II Bochnia 5:0
Słońce jeszcze w piątek pięknie świeciło, ale nie dla zespołu trenera Michała Dziuby, który próbował swoich sił po sąsiedzku w Brzesku. Tym razem to był wyjątkowo dobry dzień dla gospodarzy. Zdominowali oni spotkanie i nie dali szans naszym chłopcom na strzelenie choćby honorowego gola.
Pomimo tak wysokiej przegranej bocheński zespół zajmuje trzecią pozycję (na osiem możliwych) w tabeli rozgrywek, plasując się tuż za drużyną UKS Fair Play i liderem z Lipnicy Murowanej, ale trzeba zaznaczyć, że ten ostatni ma już za sobą 4 kolejki. Trzecie, wysokie miejsce bochnian to wynik dwóch poprzednich, wygranych spotkań ( z WKS Szreniawą i Czarnymi Kobyle). Piątkowy zwycięzca zajmuje czwartą pozycję z sumą 4 punktów – my mamy ich 6 (tyle samo, co zajmujący drugie miejsce Fair Play). Mamy nadzieję, że po ostatnim meczu, mimo niewątpliwej porażki, duch w bocheńskim zespole nie upadnie i zapał do walki oraz wiara we własne możliwości zostaną odbudowane.
4 kolejkę młodzicy MOSiR II Bochnia rozegrają u siebie. 28 września podejmować będą Macierz Lipnicę. Początek spotkania o godz. 15.30.

22.09.2018 r.
I liga okręgowa C1 trampkarzy, 9 kolejka
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska – MOSiR Bochnia 3:4
Aż siedem bramek padło w spotkaniu trampkarzy Dąbrowi i Bochni. Jeden gol więcej ze strony gospodarzy zniweczył szansę na nasz wyjazd z remisem. W tej chwili zajmujemy czwarte miejsce w tabeli.
Trenerem bochnian jest Marcin Leśniak.
Kolejne spotkanie trampkarze MOSiR Bochnia rozegrają 1 października, kiedy to gościć będą MUKS Tarnowską Akademię Piłkarską. Początek spotkania o godz. 16.00.

I liga okręgowa D1 młodzików, 8 kolejka
MOSiR Bochnia – Tarnovia Tarnów 0:1
Spotkanie było wyrównane i tylko jedna bramka, strzelona przez gości w 43 minucie, przesądziła o zwycięzcy.
Skład młodzików MOSiR Bochnia: Szymon Jarosz, Antoni Wójcik, Kacper Rajca, Maciej Rachfał, Szymon Kolasiński, Dawid Goryczko, Karol Cieśla, Piotr Broszkiewicz, Jan Błachut oraz Kajetan Fortuna, Jakub Strzałka, Mateusz Zbylut, Jakub Brzęk, Wiktor Wolak, Igor Pala.
Zespół trenera Mirosława Sobieszczyka zajmuje piąte miejsce w tabeli.
9 kolejkę młodzicy MOSiR Bochnia rozegrają również u siebie – 26 września gościć będą Termalicę Bruk-Bet Niecieczę. Mecz rozpocznie się o godz. 16.00.

III liga młodzików, 3 kolejka
Beskid Żegocina – MOSiR III Bochnia 4:4
To jeden z czterech meczy, gdzie bramkarze mieli „pełne ręce roboty”, a atakujący nie próżnowali. Osiem trafionych goli po cztery do każdej z bramek dało remis w spotkaniu Żegociny z Bochnią, a samym bochnianom pierwsze miejsce w tabeli.
Trenerem bocheńskiego zespołu Mirosław Sobieszczyk.
Zdjęcia ze spotkania – kliknij
4 kolejka zostanie rozegrana także na wyjeździe. Nasi chłopcy 28 września będą gośćmi Trzciany 2000.

cdn.

____________________________________________________________

Przypomnijmy terminy rozgrywek pozostałych zespołów:
W poniedziałek 24 września o godz. 16.30 zapraszamy do kibicowania drugiemu zespołowi trampkarzy MOSiR, który walczy w II lidze okręgowej C2. Podopieczni trenera Krzysztofa Satoły gościć będą w ramach 3 kolejki OKS Brzesko. Początek meczu o godz. 16.30.

We wtorek 25 września drugą kolejkę rozegrają zespoły orlików, szkolone przez Piotra Góreckiego.  MOSiR II Bochnia gościł będzie Nieszkowiankę Dziewczęta (początek spotkania o godz. 15.30), MOSiR I Bochnia Beskid Żegocinę (początek spotkania o godz. 17.00).

 

 

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content