Kolejna wysoka wygrana trampkarzy MOSiR-u! / I liga tarnowska

trampk.-2.9.2023

Kolejna wysoka wygrana trampkarzy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni! Tym razem na własnej murawie pokonali sąsiadów wbijając im 8 bramek.

02.09.2023
Trampkarze I liga tarnowska, kolejka 2
MOSiR Bochnia – Canpack Okocimski Brzesko 8:0 (1:0)

Oskar Bochenek w 65 i 72 min.

Do połowy spotkania mecz wydawał się wyrównany – bochnianie zdobyli wówczas jedną bramkę. Po przerwie gospodarze okazali się być królami tego spotkania, a bramki w ich wykonaniu sypały się jedna za drugą. Okocimskiemu nie udało się zdobyć ani jednej.

Skład MOSiR Bochnia: Oskar Bochenek 2, Szymon Broszkieiwcz, Aleksander Cyz 1, Bartłomiej Imiołek (bramkarz), Hubert Klejdysz (kapitan), Jakub Kurtyka 1, Kacper Łach, Bartosz Majka-Kurdyś 2, Damian Nowak, Nikodem Rakoczy, Krzysztof Włodarczyk oraz Radosław Hudek (bramkarz), Filip Kita 1, Gabriel Klima 1, Jan Rybka, Szymon Żelichowski.
Trener Marcin Leśniak.

Zdjęcia z meczu, który odbył się na Stadionie Miejskim w Bochni, umieściliśmy na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

1 miejsce
Już pierwsza wysoko wygrana kolejka zapewniła nam 1 miejsce w tabeli. Mecz z Brzeskiem utrwalił naszą pozycję. Mamy 6 punktów, na drugim miejscu z tą samą liczbą znajduje się Wolania, ale różnica zdobytych przez nas bramek w stosunku do Woli jest znacząca (18 do 14), w bilansie 18:13.

6 września w Rzezawie
W środę 6 września trampkarze MOSiR Bochnia rozegrają wyjazdowy mecz z GOSIR Novi – Rzezawianką. Gospodarze mają za sobą na razie jedno spotkanie, właśnie z Canpack Okocimskim, z którym wygrali 5:2 i co dało im 3 punkty i 3 miejsce w tabeli. Zapowiada się więc ciekawe spotkanie, które rozpocznie się o godz. 17:30 (na boisku przy ul. Wiśniowej 68 w Rzezawie).