Kiedy powitamy wiosnę na murawie? Przygotowania do sezonu piłkarskiego

Trwają gorące przygotowania do wiosennego sezonu piłkarskiego. Zarówno trampkarze jak i młodzicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni szlifują formę pod czujnym okiem trenerów. Inauguracja rozgrywek tuż tuż, a na murawie śnieg. Czy będzie możliwe rozpoczęcie spotkań w zaplanowanym terminie?

TRAMPKARZE W I LIDZE OKRĘGOWEJ C1
Wszystko wskazuje na to, iż opóźni się rozpoczęcie rozgrywek „Wiosna 2018”. Już odwołano pierwszy mecz  w I lidze okręgowej C1 trampkarzy, który według terminarza zaplanowano na najbliższą sobotę 24 marca. Miało to być wyjazdowe spotkanie z Unią Tarnów. O kolejnych zmianach postaramy się informować na bieżąco m.in.  na podstronie poświęconej tym rozgrywkom (kliknij tutaj).


Na zdj. zespół trampkarzy MOSiR Bochnia z trenerem Marcinem Leśniakiem (pierwszy z prawej).

MŁODZICY W I LIDZE OKRĘGOWEJ D1
Młodzicy pierwszy mecz rozegrają tuż po Świętach Wielkanocnych – 3 kwietnia. Będą wówczas gościć u siebie sąsiedni Okocimski Klub Sportowy. Mając nadzieję, że wówczas pogoda będzie już sprzyjała naszym piłkarzom, zapraszamy do zapoznania się z terminarzem rozgrywek młodzików (kliknij tutaj).


Pierwszy zespół młodzików MOSiR Bochnia trenuje Mirosław Sobieszczyk.

 

Kolejne dwa zespoły młodzików szkolone przez Kamila Szewczyka i Marcina Leśniaka również przygotowują się do rozgrywek III ligi Podokręgu. Szczegóły wkrótce.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content