Kadetki B nie zwalniają tempa:-) MOSiR Bochnia – MTS Ikar Niepołomice 103:21

W minioną niedzielę 28 kwietnia koszykarki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrały 10 kolejkę  w małopolskiej lidze kadetek B. Mecz z Niepołomicami zakończył się wysokim zwycięstwem bochnianek. Było to ich 9-e spotkanie w lidze i 9-e zwycięstwo!

MOSiR Bochnia – MTS Ikar Niepołomice 103 – 21 (26:12, 23:4, 37:5, 17:0)

Mosirki kolejny raz pokazały, że niepodzielnie dominują w rywalizacji rocznika 2004 i młodsze w lidze. Tym razem wysoko zwyciężyły drużynę z Niepołomic. Bochnianki zaprezentowały dobrą obronę i skuteczność w ataku. Najwięcej punktów zdobyły: Mroczek 23, Cabała 18, Ficek 16.

– Pierwsza kwarta, trochę przespana – dziewczynom ciężko było się zmobilizować do gry na 100% (znając wynik z pierwszego spotkania), na szczęście rotacja całymi piątkami spowodowała, że utrzymywaliśmy wysokie tempo gry przez 40 minut. Przeciwnik z minuty na minutę słabł, a to dawało szansę na łatwe punkty z szybkiego ataku – mówił po spotkaniu trener bochnianek Rafał Sroka.

Skład i punkty MOSiR Bochnia: Katarzyna Mroczek 23, Magdalena Cabała 18, Natalia Ficek 16, Nikola Gałek 13,  Nikola Więcek 13, Natalia Kawalik 7,  Patrycja Czaja 5, Emanuela Despet 4, Amelia Gajek 4, Wiktoria Francuz 0, Justyna Kural 0, Róża Lekka 0.

Statystyki meczu – kliknij tutaj.

W tabeli ligi MOSiR zajmuje miejsce lidera – kliknij tutaj

Ostatnie, zaległe spotkanie sezonu z Wisłą w Krakowie zostanie rozegrane 14 maja.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content