Kadetki A kończą ligę na III miejscu!

Kadetki A rozegrały w minioną sobotę (17 marca 2018 r.) rozegrały ostatni mecz w ramach Małopolskiej ligi koszykówki dziewcząt. Przeciwnikiem naszym był rywal można powiedzieć zza miedzy bo UKS BASKET Dąbrówka.

Było to jedno z najsłabszych spotkań w naszym wydaniu. Pokonaliśmy UKS Basket Dąbrówka 68:50 (19:18, 25:9, 13:13, 11:10).  Ligę kończymy na III miejscu mając tyle samo punktów co PM Tarnów i Wisła Kraków, ale niestety bilans małych punktów mieliśmy najgorszy i to nas zepchnęło na III pozycję. – Ten sezon był dla nas pechowy, bo od początku trapiły nas kontuzje i do najważniejszych meczy w sezonie przystępowaliśmy w osłabionym składzie, co niestety miało wpływ na wynik końcowy – mówi trenerka bochnianek Marta Starowicz. – Przed nami teraz przygotowania do Mistrzostw Polski U-16. Ćwierćfinały odbędą się 13-15 kwietnia i czeka nas dużo ciężkiej pracy. –

Punkty zdobyły: Gabriela Czekaj 16, Dziadoń Zuza 3, Emanuela Lekka 12,  Krawiec Agnieszka 10, Zuza Kierońska 4,  Weronika Wilk 1,  Wiktoria Zając 7, Magda Cabała 11, Wojs Magdalena 0, Mazurek Magdalena 0, Angelika Sarlińska 0 i Ania Gnutek 4.

Link do tabeli końcowej – kliknij tutaj.

Na arch.  zdj. u góry kadetki MOSiR Bochnia z trenerką Martą Starowicz podczas Bochnia CUP 2018.

 

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content