Inauguracja sezonu wiosennego w piłce nożnej! Kibicujemy już w najbliższą sobotę!

Już w ten weekend drużyny sekcji piłki nożnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zainaugurują wiosenne rozgrywki. Warto więc zobaczyć z kim będą walczyć w poszczególnych ligach.

23 marca kibicujemy młodzikom!
W najbliższą sobotę zapraszamy na inaugurację I ligi okręgowej D1 młodzików. Nasz klub w pierwszym wiosennym spotkaniu podejmował będzie Macierz Lipnicę Murowaną. Mecz podopiecznych trenera Mirosława Sobieszczyka rozpocznie się o godz. 10.00.

Uwaga! Spotkania, których będziemy gospodarzami,  będą rozgrywane na boiskach MOSiR Bochnia przy ul. Parkowej 3 lub przy ul. Chodenickiej.

24 marca inauguracja sezonu I ligi okręgowej C1 trampkarzy
Podopieczni trenera Marcina Leśniaka (na arch. zdj. tytułowym pierwszy z prawej) zainaugurują sezon już w najbliższą niedzielę wyjazdowym spotkaniem z ZKS Unią Tarnów.
W lidze przyjdzie im również walczyć z następującymi reprezentacjami: CANPACK Okocimski, Szreniawa Nowy Wiśnicz, Ciężkowianka, MUKS TAP Tarnów, KS Wisła Szczucin.

MOSiR Bochnia wystawia swoje drużyny również w rozgrywkach Podokręgu Bochnia:
– II liga trampkarzy. Podopieczni trenera Krzysztofa Satoły  pierwszy raz (poza treningiem) wyjdą na murawę 26 kwietnia, kiedy to gościć będą drużynę  Rylovia Rylowa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00. Poza wymienionymi w II lidze trampkarzy będą: Borek, Ceramika Muchówka, AP Champions Brzesko, OKS Brzesko i WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz.
II liga młodzików. W tej lidze walczyć będą 2 drużyny MOSiR Bochnia: pierwsza, szkolona przez Michała Dziubę, druga przez trenera Mirosława Sobieszczyka. Inauguracyjne spotkanie zostanie rozegrane między naszymi zespołami 18 kwietnia (początek o godz. 12.00), a w kolejnych drużyny MOSiR Bochnia zmierzą się z zawodnikami następujących klubów: Promień Mikluszowice, OKS Brzesko, MSP Bochnia, Piast Czchów, Fair Play, WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz, AP Champions Brzesko, Rylovia Rylowa.
III liga młodzików. W III lidze walczyć będą podopieczni trenera Piotra Góreckiego. Ich start przewidziany jest na połowę kwietnia (13 lub 14). W pierwszym meczu spotkają się z Trzcianą 2000, a w kolejnych z GKS Drwinią, Rabą Niedary, Orłem Cikowicami, Victorią Słomka, Błyskawicą Proszówki, Beskid Żegociną, Nieszkowianką i Czarnymi Kobyle.
– orliki. W rozgrywkach wiosennych walczyć będą również dwa zespoły orlików MOSiR Bochnia, szkolone przez Piotra Góreckiego i Damiana Szydłowskiego. Szczegóły dotyczące ich rozgrywek już wkrótce.

– Na ostatnich treningach przed otwarciem sezonu chłopcy starają się w jak najlepszy sposób wykorzystać ostatnie wskazówki szkoleniowe – mówi Władysław Wójcik kierownik sekcji piłki nożnej MOSiR Bochnia. – Mamy nadzieję, że w nadchodzącym sezonie wiosennym zaprezentują się z jak najlepszej strony, a przede wszystkim nabiorą doświadczenia, które zaprocentuje w przyszłości w wybranej przez nich drodze sportowej. Życzymy sukcesów i będziemy trzymać kciuki! –

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content