Inauguracja rozgrywek orlików MOSiR Bochnia

We wtorek 18 września dwa zespoły orlików, prowadzonych przez trenera Piotra Góreckiego, zainaugurowały rozgrywki w sezonie 2018/19.

MOSiR I Bochnia – Czarni Kobyle 6:6
Pierwsze starcie chłopców z grupy I okazało się bardzo emocjonujące zarówno dla zawodników, jak i kibiców oraz samego trenera. Rozbiegani młodzi piłkarze okazali się nad wyraz skuteczni. Zarówno jedna, jak i druga strona dzielnie walczyła i strzelała bramkę za bramką. W sumie padło ich aż 12 (!), a mecz zakończył się remisem 6:6. Dla Bochni gole zdobyli: Tomasz Dziuba dwie i po jednej Maksymilian Liszka, Mateusz Maszewski, Kamil Kaczmarczyk i Aleksander Cyz.

Skład MOSiR I Bochnia: Tomasz Dziuba 2, Kamil Kaczmarczyk 1, Maksymilian Liszka 1, Arkadiusz Majchrzak, Szymon Małek, Mateusz Maszewski1, Piotr Nadratowski oraz Sergiusz bohosiewicz, Aleksander Cyz 1, Łukasz Poznański, Antoni Szczygieł, Mateusz Zbylut.

Drugą kolejkę zespół MOSiR I Bochnia rozegra również u siebie –  we wtorek 25 września gościł będzie Beskid Żegocinę. początek spotkania o godz. 17.00.

W wymienionych rozgrywkach oprócz Bochni i Żegociny walczą jeszcze Trzciana 2000, Olimpia Katy i Gryf  Chronów.

MOSiR II Bochnia – GOSIR – NOVI Rzezawianka 2:5
Tuż po wyżej opisanym meczu na murawę Stadionu Miejskiego w Bochni weszli reprezentanci II grupy orlików. Drużyna MOSiR II Bochnia gościła na inauguracji zespół GOSIR-NOVI Rzezawiankę. Również w tym spotkaniu emocje sięgały zenitu. Pierwszą bramkę w wykonaniu Łukasza Kroka już w piątej minucie zdobyli bochnianie, ale po 6 kolejnych minutach Rzezawiance udało się wyrónać wynik. Gorąco zrobiło się w 22 minucie, kiedy to padły dwa gole i to do dwóch przeciwnych bramek – w naszym zespole wykonał go Gabriel Ogiński, w GOSIR Aleksander Cygal. Niestety dla nas była to ostatnia zdobycz w tym spotkaniu. Bardziej wytrzymali okazali się tutaj przyjezdni, którzy wynik 2:2 do końca meczu zmienili wynik na 2:5.

Skład MOSiR II Bochnia: Miłosz Pastuszka, Bartosz Duda, Bartłomiej Francuz, Adam Gut, Filip Mazurkiewicz, Miłosz moskal, Gabriel Ogiński 1, oraz łukasz Kruk 1, Gabriel klima, maksymilian Miękina, Filip Hodorowicz, Damian Nowak, Adrian Wilk, Szymon Żelichowski.

W rozgrywkach grupy 2 oprócz Bochni i Rzezawianki udział borą następujące zespoły: Raba Ksiąznice 1, Nieszkowianka Dziewczęta, Promień mikluszowice, GKS Drwinia.

W drugiej kolejce 25 września MOSiR II Bochnia gościł będzie Nieszkowianke Dziewczęta. początek spotkania o godz. 15.30.