II miejsce MOSiR Bochnia na III Otwartych Mistrzostwach Miasta Wolbrom w Judo Dzieci!

II-miejsce-MOSiR-Bochnia-na-Turnieju-Judo-w-Wolbromiu-12.06.2022
Judocy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zdobyli II miejsce na III Otwartych Mistrzostwach Miasta Wolbrom w Judo Dzieci! Zawody, które odbyły się w niedzielę 12 czerwca, zgromadziły około 140 zawodników z 11 klubów.
.
22 medale dla MOSiR Bochnia
Bochnianie, pod opieką trenera Grzegorza Maja, wywalczyli 22 medale: 9 złotych, 9 srebrnych, 4 brązowe. I miejsce zdobyli organizatorzy, czyli klub UKEMI Judo Wolbrom.
.
– Mistrzostwa na bardzo dobrym poziomie. Bocheńscy judocy mieli duże wsparcie wśród kibiców, wśród których byli licznie przybyli na zawody rodzice naszych wychowanków – – podsumował krótko trener bochnian Grzegorz Maj.
.
Wyniki bochnian (dwoje wychowanków MOSiR zdobyło po 2 medale, walcząc w dwóch kategoriach):
I miejsce: Norbert Alfawicki, Jan Genibor, Karol Kurtyka, Mariusz Maj, Emilia Mucha, Leon Struzik, Jagoda Ulas, Oliwia Ulas, Marcel Wojcieszek
.
II miejsce: Katarzyna Alfawicka, Wojciech Genibor, Wojciech Kluz,  Mariusz Maj, Emilia Mucha, Lena Skałuba, Antoni Struzik, Zuzanna Wilczyńska, Wojciech Wójcik
.
III miejsce: Marek Rębilas,  Damian Wilczyński, Wiktor Wojcieszek, Błażej Zych
.
IV miejsce: Grzegorz Wójcik.
.
W zawodach udział wzięli również: Mieszko Brzegowy, Bartosz Mellen, Oliwer Ciura, Antoni Kumor, Dominik Gradoś, Jan Piech, Mateusz Chmielarz.
.
Zdjęcia z dekoracji na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.
.
Dodatkowo: gry i zabawy judo
W trakcie opisywanych Mistrzostw zorganizowano również “Dzień Sportu”, a w ramach niego m.in.: mini turniej judo, zabawy i konkursy dla dzieci (zdjęcia na stronie organizatora – kliknij tutaj).
.
Mistrzostwa odbywały się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom. Zawody zrealizowane były przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.