Górnik Zabrze nie pozwolił się przełamać / II Liga Piłki Ręcznej Mężczyzn

II liga piłki ręcznej 02.10.2021
W sobotę szczypiorniści Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni gościli w ramach 3 kolejki II ligi piłki ręcznej mężczyzn SPR Górnik Zabrze, z którym niestety przegrali 27:36.
.
02.10.2021
II Liga Piłki Ręcznej Mężczyzn, kolejka 3
MOSiR Bochnia – Górnik Zabrze 27:36 (14:19)
.
– Mimo skutecznego pościgu i remisu 22:22 w 40 minucie, nie udało się osiągnąć korzystnego rezultatu w trzeciej kolejce gier. Ostatnie minuty należały do zespołu gości, którzy okazali się lepszym zespołem – mówi trener bochnian Ryszard Tabor i dodaje – Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania, zespoły prowadziły wyrównany pojedynek, mimo prowadzenia gości przez cały mecz.-
.

MOSiR Bochnię reprezentowali i bramki zdobyli: Piotr Kalinka 6, Bartosz Szpisak 6, Marcel Makuch 4, Bartosz Batko 3, Hubert Pamuła 3, Maciej Grech 3, Kacper Cąber 1, Damian Pławecki 1, Kamil Mrozik, Kacper Szczudło, Mateusz Błoniarczyk, Łukasz Kruk, Jakub Noskowiak, Michał Puchalski, Patryk Rolewicz, Michał Rogusz.
Trener Ryszard Tabor, kierownik drużyny Maciej Haber, trener odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

Górnik Zabrze: Szymon Mucha 9, Mateusz Szendzielorz 6, Mateusz Żaczek 5, Wojciech Mrozek 3, Marek Wasilewski 3, Igor Bykowski 3, Jakub Kohrs 1,  Jakub Sladkowski 3, Jakub Szabat 1, Bartosz Zemczak 1, Grzegorz Wlezień 1, Michał Czapla, Jakub Kwiatkowski, Adam Ziemba, Dawid Szczelaszczyk.
Trener Marek Kąpa.

Polecamy zdjęcia z opisywanego spotkania autorstwa Tomasza Stodolnego redaktora Naczelnego portalu internetowego Bochnianin.pl – kliknij tutaj.

Spotkanie było transmitowane na kanale YouTube MOSiR Bochnia TV:

w 4 kolejce MOSiR pauzuje
W 4 kolejce, która rozegrana zostanie w najbliższy weekend (9-10 października), zespół MOSiR Bochnia pauzuje. W 5 kolejce (16 października) nasz zespół grał będzie na wyjeździe z drużyną MKS Ustroń.

Terminarz wszystkich meczów bocheńskiego zespołu – kliknij tutaj.

Terminarz całościowy dostępny na stronie  Związku Piłki Ręcznej w Polsce – kliknij tutaj.

Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Bochnia.

Patronat medialny nad rozgrywkami zespołu MOSiR Bochnia w II lidze piłki ręcznej mężczyzn objął Sportomaks.pl