Finał B rozpoczynamy od zwycięstwa

W pierwszym drugoligowym meczu finału B koszykarki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zmierzyły się we własnej hali z RKK AZS Racibórz. Podopieczne Rafała Sroki i Łukasza Nabielca odniosły pewne zwycięstwo 74-51.

Bochnianki przez pierwsze minuty rozkręcały się dosyć powoli, pojawiło się zbyt dużo niedokładności w ataku oraz faule w obronie. Dopiero w drugiej połowie meczu nasze koszykarki złapały odpowiednie tempo gry i wyszły na znaczące prowadzenie, którego nie oddały już do końcowej syreny.

13.02.2022
MOSiR Bochnia – RKK AZS Racibórz 74-51 (23-15, 17-15, 19-10, 15-11)

Punkty: Patrycja Czaja 14, Nikola Więcek 13, Magdalena Cabała 12, Maja Kot 8, Olga Kaźmirek 8, Maja Zębala 7, Łucja Dziadowiec 6, Nina Skrzypak 2, Emilia Mroczek 2, Julia Kolarz 2.

Kolejny mecz nasza drużyna rozegra 19 lutego, na wyjeździe zmierzymy się z Zagłębiem Sosnowiec.