Fantastyczne wyniki młodych szczypiornistów na turnieju w Jabłonce

10.03.2018

Runda Finałowa Rozgrywek Dzieci

Małopolska Liga Piłki Ręcznej

Chłopcy urodzeni w latach 2006 i młodsi reprezentujący MOSiR Bochnia w rozgrywkach piłki ręcznej dzieci w Małopolskiej Lidze Piłki Ręcznej awansowali do finałowej fazy!

Zostało 5 najlepszych zespołów w naszym województwie, które w dodatkowych turniejach zmierzą się w bezpośrednich pojedynkach między sobą o medale w tegorocznych rozgrywkach.

Pierwszy turniej odbył się 10 marca 2018 roku w Jabłonce, gdzie nasi zawodnicy rywalizowali z zespołami z Orawy, Krakowa i Chrzanowa.

Młodzi szczypiorniści prowadzeni przez Ewę Salamon spisali się fantastycznie, wygrywając wszystkie mecze, osiągając następujące wyniki:

MOSiR Bochnia – TSR Orawa 17:13 (5:8)

MOSiR Bochnia – Kusy Kraków 20:12 (9:5)

MOSiR Bochnia – PMOS Chrzanów 18:16 (7:10)

Mosir Bochnia reprezentowali: Filip Gibała, Łukasz Kruk, Karol Cichoń, Bartosz Kokoszka, Mikołaj Brzegowy, Kacper Staśto, Dawid Serafin 3, Eryk Smęda 3, Bartosz Kołodziej 4, Oskar Stabrawa 5, Mateusz Bożek 5, Jakub Noskowiak 5, Maciej Maliszczak 7, Michał Wojs 25

Kolejny turniej finałowy z udziałem chłopców MOSiR – u odbędzie się w sobotę 24 marca 2018 roku w Bochni. Serdecznie zapraszamy wszystkich na halę sportową I LO w Bochni, przy ul. Ks. Czaplińskiego 1 na godzinę 13:30.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content