Emocje, walka i zwycięstwo – MOSiR II – Rylovia 2:1

Niezwykle emocjonujące spotkanie rozegrano na boisku na ul. Chodenickiej w czwartkowe popołudnie. MOSiR Bochnia podejmował drużynę Rylovii Rylowa. Oba zespoły sąsiadują ze sobą w tebeli, dlatego już przed meczem wiadomo było, że o zwyciętwo będzie niezwykle trudno. Zgodnie z przewidywaniami oba zespoly grały bardzo ambitnie. W pierwszej połowie inicjatywa należała do gospodarzy, czego efektem byo prowadzenie po strzale Maksymiliana Zwierniaka z 22 minuty. Goście zerwali sie do ataków zaraz po przerwie i w 40 minucie Filip Fijałkowski doprowadził do wyrównania. Do końca meczu nieznaczną przewagę mieli przyjezdni, jednak to MOSiR zdołał strzelić zwycięskiego gola. Znów błysnął Maksymilian Zwierniak w 52 minucie, który wykończył kontrę naszej drużyny.
Naszym chłopcom pozostało już ostatnie spotknie z zespołem UKS Fair Play. Obecnie oba zespoły zdobyły po 10 punktów, dlatego spodziewamy się ogromnych emocji i dobrego spotkania, które może zapewnić tak jednemu jak i drugiemu zespołowi drugie miejsce w lidze.

 

11.10.2018 r.
MOSiR II Bochnia – Rylovia Rylowa   2:1

Bramki:
MOSiR II: Maksymilian Zwierniak 22′, 52′

Rylovia: Filip Fijałkowski 40′

MOSiR II reprezentowali:

Oskar Goczał, Wojciech Janik, Daniel Marciniec, Maciej Ryncarz, Szymon Stano, Jakub Strzałka, Karol Styrna, Patryk Szwed, Wiktor Wolak, Krzysztof Stokłosa, Jan Błachut, Mateusz Kruk, Emanuel Piwowarczyk, Maksymilian Zwierniak

Aktualna tabela rozgrywek:

DRUŻYNY MECZE WYGRANE REMIS PORAŻKA BRAMKI PUNKTY

Zobacz zdjęcia z wygranego meczu – kliknij tutaj

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content