Dziewczęta ZS Nr 3 w Bochni z awansem do Półfinału Wojewódzkiego w koszykówce

W czwartek 01 marca 2018r., na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni, odbyły się Zawody Powiatowe w Koszykówce Dziewcząt, rozgrywane w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej.

Do rywalizacji w tej dyscyplinie sportu swój udział zgłosiły szkoły:

• ZS Nr 1 w Bochni

• I LO w Bochni

• ZS Nr 2 w Bochni

• II LO w Bochnia

• ZS Nr 3 w Bochni

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” przy czym dziewczęta spędzały na parkiecie każdorazowo 2x 8 minut i walczyły nie tylko o miano Mistrzyń Powiatu ale również o awans do Półfinału Wojewódzkiego.

Po zaciętych meczach, najlepszą drużyną Powiatu Bocheńskiego zostały dziewczęta ZS Nr 3 w Bochni, które zdobywając I miejsce tym samym uzyskały awans do Finału Rejonu – Półfinału Wojewódzkiego, który odbędzie się już 5 marca 2018r. również na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni.

Miejsce II wywalczyła drużyna II LO w Bochni, miejsce III zajęły zawodniczki I LO w Bochni, na miejscu IV uplasowały się dziewczęta ZS Nr 1 w Bochni a na miejscu V znalazły się wychowanki ZS Nr 2 w Bochni.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook MOSiR Bochnia – (kliknij tutaj)

V

Na zakończenie zawodów drużyny miejsc I – III otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz okolicznościowe puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za udział w zawodach a drużynie zwycięskiej życzymy powodzenia w Półfinałach Wojewódzkich.

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.