Dziewczęta PSP Nr 1 w Bochni z awansem do Finału Wojewódzkiego w koszykówce.

W środę 28 lutego 2018r., na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni, odbyły się Zawody Rejonowe w Koszykówce Dziewcząt, rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do rywalizacji w tej dyscyplinie sportu swój udział zgłosiły szkoły (zwycięzcy eliminacji powiatowych)

• Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bochni

• Szkoła Podstawowa w Gołczy

• Gimnazjum w Koszycach

• Szkoła Podstawowa w Kamieniu

• Szkoła Podstawowa w Niepołomicach

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” przy czym dziewczęta spędzały na parkiecie każdorazowo 2x 10 minut i walczyły nie tylko o miano Mistrzyń Rejonu ale również o awans do Finału Wojewódzkiego.

Po bardzo ambitnej walce najlepszą drużyną Rejonu Wielickiego zostały dziewczęta PSP Nr 1 w Bochni i to one , już 9 marca 2018r. na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni, powalczą o Mistrzostwo Województwa Małopolskiego.

Miejsce II wywalczyła drużyna Szkoły Podstawowej w Kamieniu, miejsce III zajęły zawodniczki szkoły Podstawowej w Niepołomicach, na miejscu IV uplasowały się dziewczęta Gimnazjum w Koszycach a na miejscu V znalazły się wychowanki Szkoła Podstawowej w Gołczy.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook MOSiR Bochnia – (kliknij tutaj)