Dziękujemy za wspólnie spędzony sezon 2023/2024!

Zamkniecie-sezonu-wiosna-2024-p.n

Dyrekcja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni pragnie serdecznie podziękować wszystkim, którzy w aktywny sposób angażowali się w minionym sezonie 2023/2024 w wydarzenia związane z działalnością naszych sekcji i przyczynili się do rozwoju naszego klubu.

Gratulujemy osiągnięć!
Gratulujemy zawodnikom osiągnięć sportowych i dziękujemy za dostarczenie pozytywnych emocji na stadionach, halach i matach!

Dziękujemy Trenerom
Dziękujemy trenerom za zaangażowanie w szkolenie dzieci i młodzieży, ich cierpliwość i profesjonalizm.

Podziękowania dla Rodziców
Podziękowania kierujemy też do Rodziców naszych podopiecznych oraz do starszych zawodników, którzy w formie wolontariatu pomagają nam podczas dużych imprez sportowych. – Rodzicom naszych zawodniczek i zawodników dziękujemy za zaufanie, wsparcie i motywowanie swoich dzieci do uprawiania sportu. Wasza rola jest bardzo ważna –  mówi Sabina Bajda dyrektor MOSiR Bochnia.

Podziękowania za zdjęcia
Przy tej okazji, jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy obserwując imprezy sportowe, dzielą się z nami relacjami zdjęciowymi. Szczególne podziękowania kierujemy do pana Bogusława Kurdziela, który systematycznie przesyłał zdjęcia z meczów piłki nożnej I ligi okręgowej młodzików. Tytułowa fotografia jest właśnie Jego autorstwa, a pokazuje moment, kiedy drużyna trenera Mirosława Sobieszczyka świętuje zasłużenie wywalczony tytuł mistrzowski!

Szkoły, które kochają sport
Dziękujemy nauczycielom i uczniom naszego miasta i powiatu, którzy aktywnie uczestniczyli w zawodach szkolnych – gratulujemy wyników!

Szczególne podziękowania dla Sponsorów!
Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich Sponsorów i Instytucji, które w minionym sezonie współfinansowały nasze drużyny i największe imprezy sportowe, organizowane przez nasz klub.

Media z nami!
Dziękujemy dziennikarzom, którzy promowali nasze działania na swoich platformach medialnych.

Kibicujmy razem!
Dziękujemy Kibicom za ich obecność na wszystkich imprezach sportowych oraz  dopingowanie – Wasze pozytywne nastawienie dodaje skrzydeł bocheńskim zawodnikom! Dziękujemy za Państwa aktywność na naszych stronach internetowych: polubienia, komentarze i udostępnienia naszych postów. Cieszymy się, że jesteście z nami na dobre i na złe!

Do zobaczenia w kolejnym sezonie!
– Dziękując naszym zawodnikom za miniony sezon rozgrywkowy, życzymy im udanego wypoczynku i nabrania sił do zmierzenia się z następnymi, sportowymi wyzwaniami – mówi Sabina Bajda dyrektor MOSiR Bochnia. – Do zobaczenia w kolejnym sezonie 2024/2025!

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content