Dwa remisy i wygrana / wyniki meczów ligowych

Gorący sezon piłkarzy nożnych trwa – za nami kolejne trzy spotkania trampkarzy i młodzików. Przed nami inauguracja rozgrywek orlików.

Na zdj. tytułowym mecz młodzików 16.09.2018

MOSiR II Bochnia – Czarni Kobyle 1:0
2 kolejka II ligi młodzików, 14.09.2018

Podczas piątkowego spotkania zespół trenera Michała Dziuby zdobył jednobramkowe zwycięstwo dzięki  celnemu trafieniu (w 19 minucie)  Szymona Stano. Kolejne akcje nie zakończyły się już sukcesem, ani dla jednej ani dla drugiej strony.
Skład młodzików MOSiR II Bochnia: Piotr Broszkiewicz, Oskar Goczał, Wojciech Janik, Daniel Marciniec, Maciej Ryncarz, Szymon Stano 1, Karol Styrna, Patryk Szwed, Maksymilian Zwierniak oraz Dominik Kamiński, Tomasz Dziuba, Piotr Król, Mateusz Plewniak.
W tej chwili zespół MOSiR II Bochnia plasuje się na II miejscu w tabeli rozgrywek, tuż za Macierzą z Lipnicy Murowanej.
3 kolejkę nasi piłkarze rozegrają 21 września na wyjeździe z zespołem UKS AP Champions Brzesko. W Bochni będziemy mogli kibicować MOSiRowi 28 września, kiedy to gościć będziemy obecnego lidera (początek spotkania o godz. 15.30).
Więcej zdjęć ze spotkania II ligi młodzików – zdjęcia kliknij.

MOSiR Bochnia – UKS AP Champions Brzesko 3:3
7 kolejka I ligi okręgowej D1 młodzików, 16.09.2018

Na zdj. młodzicy MOSiR Bochnia z trenerem Mirosławem Sobieszczykiem (z lewej).

To spotkanie nie należało do łatwych i było bardzo emocjonujące. Zarówno jedna, jak i druga drużyna nie próżnowała na boisku. Padał strzał za strzałem. Pierwszy oddali gospodarze – w 31 minucie do bramki celnie trafił Jakub Brzęk. 5 minut później wynik wyrównał przedstawiciel Brzeska Bartosz Solarz. Po dziesięciu minutach kolejny strzał należał do bochnianina Mateusza Zbyluta. Na 3:1 wynik po kolejnych 4 minutach poprawił Dawid Goryczko. Kiedy już mieliśmy nadzieję, pozbawili nas jej goście dzięki dwóm strzałom – Błażeja Zaleńskiego w 53′ i Bartosza Solarza w 59′.
Skład młodzików MOSiR Bochnia: Szymon Jarosz, Jakub Strzałka, Mateusz Zbylut 1, Antoni Wójcik, Kacper Rajca, Maciej Rachfał, Igor Pola, Szymon Kolasinski, Dawid Goryczko 1 oraz Jakub Brzęk 1, Wiktor Wolak, Mateusz Kruk, Piotr Broszkiewicz.
Trenerem zespołu jest Mirosław Sobieszczyk.
Teraz nasi chłopcy plasują się na 5 pozycji w tabeli.
Więcej zdjęć ze spotkania młodzików  zdjęcia kliknij.
Zapraszamy na 8 kolejkę, która młodzicy rozegrają również w Bochni. W sobotę 22 września o godz. 10.00 wyjdą na murawę zmierzyć się z Tarnovią Tarnów. Trzymamy kciuki!

MOSiR Bochnia – Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS 1:1
8 kolejka I ligi okręgowej trampkarzy, 16.09.2018 r.

Spotkanie było dość wyrównane. Pierwszą bramkę strzelił w 19 minucie nasz zawodnik Mikołaj Kita i długo żaden z piłkarzy nie mógł skutecznie zakończyć rozpoczętych akcji. Kiedy już się wydawało, że odniesiemy jednobramkowe zwycięstwo skuteczny strzał w 65 minucie oddał reprezentant gości Patryk Węgiel.
Skład zespołu trampkarzy MOSiR Bochnia: Maksymilian Jarosz, Krystian Spytek, Wiktor Zaleński, Dawid Skrzypek, Kacper Smoleń, Krystian Słonina, Tomasz Popiołek, Piotr Mączka, Kacper Majcher, Piotr Leszczyński, Filip Budzyn oraz Gabriel Szydłowski, Filip Styrna, Stanisław Szydłowski, Jakub Mazur, Mikołaj Kita 1.
Zdjęcia ze spotkania trampkarzy kliknij.
W tej chwili trampkarze plasują się na 5 miejscu w tabeli.
Kolejne spotkanie 22 września – na wyjeździe podopieczni trenera Marcina Leśniaka walczyć będą z Dąbrovią. W Bochni do kibicowania zapraszamy 1 października, kiedy to trampkarze gościć będą MUKS Tarnowską Akademię Piłkarską (początek meczu o godz. 16.00)

Więcej szczegółów już wkrótce.

______________________________________________________________
Inauguracja rozgrywek orlików
Miło nam również poinformować Państwa o rozpoczęciu rozgrywek orlików, które zaplanowane są w kolejnym tygodniu. We wtorek 18 września będziemy mieli okazję kibicować dwóm zespołom trenowanym przez Piotra Góreckiego – o godz. 15.30 MOSiR I Bochnia gościć będzie Czarnych Kobyle, o 17.00 MOSiR II Bochnia podejmie zespół GOSIR – NOVI Rzezawiankę.