Dunajec Zakliczyn – MOSiR Bochnia 0:13 / I Liga Okręgowa Trampkarzy

Jakub Kocjan 6 – w 12, 24, 39, 45, 50 i 52 minucie,
Jakub Brzęk 1 – w 54 min.,
Michał Gaża 1 – w 67 min.,
Maksymilian Liszka 1 – w 71 min.
Dawid Goryczko 1 –  w 78 min.

Bardzo dobrze w wyjazdowym meczu z drużyną Dunajca Zakliczyn zaprezentowali się nasi zawodnicy, pewnie wygrywając i kontrolując mecz od początku do samego końca. – Przeciwnicy jeszcze w pierwszej połowie starali się nam przeszkadzać jak mogli i na ile starczało im sił, przegrywając 3:0 pierwszą odsłonę. Natomiast po przerwie to była już demolka w naszym wykonaniu – mówi trener bochnian Michał Dziuba i asystent trenera Robert Gnutek. – Na wyróżnienie w tym meczu szczególnie zasługują Jakub Kocjan autor 6 trafień (3 w pierwszej i 3 w drugiej połowie), Kacper Rajca zdobywca 3 goli oraz najlepszy na boisku Dawid Goryczko, który potwierdza bardzo dobrą dyspozycję w kolejnym meczu. Niemniej całej drużynie, włącznie z rezerwowymi, należą się gratulacje, ponieważ każdy z nich dołożył przysłowiową cegiełkę do tego zwycięstwa – podkreślają bocheńscy szkoleniowcy.

Skład MOSiR Bochnia: Karol Łach, Tomasz Dziuba, Kacper Rajca 3, Michał Gaża 1, Szymon Jaworski, Jakub Brzęk 1, Szymon Leśzczyński, Jakub Kocjan 6, Hubert Klejdysz, Dawid Goryczko 1, Krzysztof Stokłosa oraz Filip Mocia, Kamil Kaczmarczyk, Konrad Hudek, Maksymilian Liszka 1, Wojciech Gałązka, Karol Guzik.

Zdjęcia ze spotkania autorstwa Grzegorza Kocjana na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.
Krótkie relacje wideo G. Kocjana na kanale YouTube MOSiR Bochnia TV:
– cz. 1:

– radość naszych trampkarzy po meczu:

Na tym etapie (po 7 meczach) nasi podopieczni, kończąc I rundę rozgrywek, zajmują 2 miejsce w tabeli, mając taką samą ilość punktów, jak plasujący się na 1 miejscu Brzesko.

Miejsca w tabeli po zakończeniu I rundy:
1 miejsce Canpack Okocimski Klub Sportowy Brzesko 7 meczów, 18 punktów
2 miejsce MOSiR Bochnia 7 m., 18 pkt.
3 miejsce  Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS 7 m., 15 pkt.
4 miejsce Westovia Tarnów 7 m., 15 pkt.
5 miejsce Polan Żabno 7 m., 6 pkt.
6 miejsce Dunajec Zakliczyn 7 m., 6 pkt.
7 miejsce Wolania Wola Rzędzińska 7 m., 4 pkt.
8 miejsce WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 7 m., 1 pkt.

Kibicujmy trampkarzom na rozpoczęciu II rundy!
W najbliższą niedzielę 3 października trampkarze MOSiR Bochnia w ramach 8 kolejki, którą rozpoczną II rundę rozgrywek w I lidze okręgowej, gościć będą Termalicę Bruk-Bet Niecieczę. Ponieważ poprzednie, wyjazdowe spotkanie z tym zespołem było jedynym przegranym przez bochnian w I rundzie – prosimy o gorący doping publiczności w zapowiadanym meczu! Zapraszamy na trybunę Stadionu Miejskiego przy ul. Parkowej w Bochni. Początek meczu o godz. 10.00.