Drugoligowa porażka MOSiRu Bochnia

W meczu 7. kolejki rozgrywek 2 Ligi Kobiet koszykarki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni podejmowały we własnej hali Wisłę CanPack II Kraków. Bochnianki uległy krakowskiej Wiśle 70-81.

Poniedziałkowy mecz przez trzy kwart był bardzo zacięty i wyrównany. Dopiero w ostatnich pięciu minutach gry nasza drużyna straciła moc strzelecką co doprowadziło do porażki. Bardzo dobre zawody rozegrała Nikola Więcek, która zdobyła 22 punkty oraz Olga Kaźmirek (16 punktów).

Kolejny mecz podopieczne Rafała Sroki i Łukasza Nabielca rozegrają 14 listopada o godzinie 10:00. W Hali Widowiskowo-Sportowej podejmować będziemy MKS Pałac Młodzieży Tarnów.

MOSiR Bochnia – Wisła CanPack II Kraków 70-81 (17-22, 24-18, 15-16, 14-25)

Punkty: Nikola Więcek 22, Olga Kaźmirek 16, Julia Kolarz 10, Łucja Dziadowiec 7, Maja Kot 7, Patrycja Czaja 6, Natalia Ficek 2, Emilia Mroczek 0, Agnieszka Blum 0, Róża Lekka 0, Maja Zębala 0.