Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska – MOSiR Bochnia 1:3 / I liga okręgowa młodzików

W sobotę 2 czerwca piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali kolejne, wyjazdowe spotkanie w ramach I ligi okręgowej młodzików. Tym razem walczyli na terenie klubu Dąbrovii i wrócili ze zwycięstwem.

  Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska – MOSiR Bochnia 1:3 (1:0)

Mecz wyjazdowy młodzików zaczął się dość nieszczęśliwie dla naszego zespołu. Już pierwsza akcja gospodarzy (5 minut meczu) w szybkim kontrataku okazała sie skuteczna. Po stracie gola nasi chłopcy nie potrafili zagrać skutecznie i agresywnie, pomimo przewagi i nielicznych prób uderzeń z dystansu. Dopiero rozmowa w szatni zmobilizowała naszych piłkarzy do lepszej gry. Po przerwie bramkę wyrównującą strzelił Paweł Palej po rajdzie prawym skrzydłem Patryka Zbyluta. Następna bramka, dająca prowadzenie, to akcja Franka Wnęka, który technicznym strzałem umieścił piłkę w okienku rywali. Wynik ustalił ponownie Paweł Palej uderzeniem w długi róg.

Skład MOSiR Bochnia: Krystian Słonina i Krystian Stary (bramkarze), Mateusz Płaza, Jakub Mazanek, Marcin Stopa, maksymilian Rachfał, Filip Styrna, Antoni Wójcik, Paweł Palej, Patryk Zbylut, Marcin Mosoń, Jakub Noskowiak, Franciszek Wnęk.
Trenerem zespołu jest Mirosław Sobieszczyk.

W tej chwili MOSiR Bochnia po 12 spotkaniach zajmuje III miejsce w tabeli po Unii Tarnów i Tarnovii Tarnów.

Kolejny mecz u nas!
Następne spotkanie nasi chłopcy rozegrają u siebie 12 czerwca, kiedy to gościć będą Unię Tarnów. Początek meczu o godz. 16.30.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content