Czarni Kobyle: MOSiR Bochnia 2:7 / II liga trampkarzy

We wtorek 4 czerwca piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i rekreacji w Bochni, grający w II lidze trampkarzy,  zwyciężyli wysoko na wyjeździe Czarnych Kobyle.

Czarni Kobyle – MOSiR Bochnia 7:0 (1:0)

7′ Michał Tomala
60′ Bartosz Sieczka
65′ Patryk Zbylut
67′ Michał Tomala
71′ Michał Tomala
78′ Michał Kurek
80′ Bartosz Sieczka

 

Podopieczni trenera Krzysztofa Satoły pokazali się w tym spotkaniu z jak najlepszej strony. Pierwsza połowa meczu była jednak bardzo wyrównana i zdobyliśmy w niej tylko jednego gola, którego autorem był Michał Tomala. Jak się później okazało nie była to jedyna jego bramka w tym spotkaniu. Kolejne dwie zdobył dla Bochni w drugiej połowie meczu. W drugiej części dwoma strzałami popisał się również Bartosz Sieczka, a po jednym golu dorzucili Patryk Zbylut i Michał Kurek. Gospodarzom udało się oddać celne strzały pod koniec tego bardzo emocjonującego spotkania.

Skład MOSiR Bochnia: Mateusz Baran, Maksymilian Jarosz, Michał Kurek 1, Jakub Mazanek, Piotr Maczka, Bartosz Sieczka 2, Marcin Stopa, Stanisław Szydłowski, Gabriel Szydłowski, Michał Tomala 3, Franciszek Wnęk oraz Kacper Smoleń, Patryk Zbylut 1.

Po 5 meczach MOSiR Bochnia jako lider z 12 punktami na koncie prowadzi w tabeli. Przed nami ostatni zaległy, wyjazdowy mecz z CANPACK Okocimskim KS, który rozegramy 14 czerwca. Początek o godz. 18.30. Trzymamy kciuki!

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content