Contimax MOSIR Bochnia pokonuje RMKS Rybnik

W meczu 3. kolejki rozgrywek 1 Ligi Kobiet koszykarki Contimax MOSIR Bochnia zmierzyły się we własnej hali z drużyną RMKS Xbest Rybnik. Po bardzo emocjonującym spotkaniu zwycięskie z parkietu schodziły bochnianki, które pokonały RMKS Rybnik 61-56.

Najskuteczniejszymi zawodniczkami w naszej drużynie były dziś Anita Plucińska i Magdalena Szkop, które zdobyły po piętnaście punktów. Niewiele gorzej spisała się Anna Krawiec i Wiktoria zając – zdobywczyni odpowiednio trzynastu i dziesięciu punktów.

Po rozegraniu trzech spotkań nasza drużyna z bilansem dwóch zwycięstw i jednej porażki plasuje się na siódmej pozycji pierwszoligowej grupy B.

Kolejne spotkanie podopieczne Małgorzaty Misiuk i Rafała Sroki rozegrają już w najbliższą sobotę (tj. 23 październik, godz. 18:00), w spotkaniu wyjazdowym zmierzymy się z Liderem Swarzędz.

Contimax MOSIR Bochnia – RMKS Xbest Rybnik 61-56 (14-17, 15-14, 16-19, 16-6)

Punkty dla Contimaxu MOSIR Bochnia: Anita Plucińska 15, Magdalena Szkop 15, Anna Krawiec 13, Wiktoria Zając 10, Gabriela Rak 4, Monika Malinowska 2, Natalia Mazur 2, Katarzyna Mroczek 0, Julia Fortuna 0, Julia Natkaniec 0.

 

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content