Ciężki, ale dobry mecz z Chrzanowem / Małopolska Liga Juniorów

Juniorzy-pilka-reczna-MOSiR-Bochnia-202122

22.10.2021
Małopolska Liga Juniorów, kolejka 5
MOSiR Bochnia – UMKS PMOS Chrzanów 26:35 (11:19)

– Pomimo bardzo ambitnej gry nie udało nam się zwyciężyć. Przeciwnicy przewyższali nas wiekowo, a my w dodatku nie wystąpiliśmy w pełnym składzie juniorskim. Większość zespołu stanowili juniorzy młodsi. Trzeba jednak przyznać, że zaprezentowali się oni bardzo dobrze i na pewno znajdzie to odbicie w najbliższych miesiącach lub później – mówił po spotkaniu trener bochnian Marcin Bożek. – Goście dysponowali większą siłą i doświadczeniem z parkietów pierwszoligowych (część z nich gra w MTS Chrzanów), pomimo tego nasi szczypiorniści zagrali naprawdę dobrze. Szczególne uznanie dla Wojtka Borowca, który pierwszy raz w swojej karierze zdobył 8 bramek podczas jednego meczu. Na pochwałę zasługuje również Filip Gibała, który w bramce popisał się fantastycznymi interwencjami. –

Skład i bramki MOSiR Bochnia: Wojciech Borowiec 8, Mateusz Błoniarczyk 6, Bartosz Szpisak 5, Konrad Trojan 3, Michał Rogusz 2, Bartosz Kołodziej 1, Jakub Noskowiak 1, Olaf Budyś, Karol Cichoń, Filip Gibała, Bartosz Kokoszka, Eryk Smęda, Marek Gondek, Kacper Szczudło, Mateusz Szewczyk oraz Kacper Kluz.

Zdjęcia ze spotkania na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

W środę gościmy Tarnów
Przed naszymi szczypiornistami jeszcze jedna, zaległa kolejka z I rundy – w środę 27 października rozegramy mecz z zespołem MKS PM Tarnów. Zapraszamy kibiców do Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32 w Bochni. Początek spotkania o godz. 20:00.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content