Canpack Okocimski Klub Sportowy Brzesko – MOSiR Bochnia 2:5 / I Liga Okręgowa Trampkarzy

Jakub Kocjan w 79 min.

Gospodarze strzelili bramki w 27 i 69 minucie meczu.

-Stawka tego spotkania była wysoka. Spodziewaliśmy się bardzo trudnego meczu z racji tego, iż grała pierwsza drużyna z drugą, a zwycięstwo jednego zespołu przybliżało go do awansu do II ligi wojewódzkiej. Od początku meczu zaczęliśmy grać w strefie wysokiej, uniemożliwiając przeciwnikowi swobodne wprowadzenie piłki, zmuszając go do grania długich piłek. W pierwszej połowie pomimo kilku bardzo dobrych sytuacji z naszej strony to gospodarze strzelają pierwszą bramkę – mówi trener bochnian Michał Dziuba. – Drugą połowę zaczynamy mocnym akcentem, bo po 2 minutach gry doprowadzamy do wyrównania. Po dalszych 6 minutach wychodzimy na prowadzenie. W dalszej części drugiej połowy strzelamy jeszcze 3 bramki, tracąc jedną. Był to dla nas najtrudniejszy mecz jak do tej pory. Przeciwnik był wymagający, niemniej należą się gratulacje dla całej drużyny za postawę i pracę jaką wykonali w tym meczu. Mocno pracowali na to zwycięstwo.-

Skład MOSiR Bochnia: Dawid Goryczko 2, Kacper Rajca 2,Jakub Kocjan 1, Jakub Brzęk, Wojciech Gałązka, Michał Gaża, Szymon Fielek, Szymon Leszczyński, Karol Łach, Szymon Stano, Krzysztof Stokłosa oraz Tomasz Dziuba, Konrad Hudek, Szymon Jaworski,  Kamil Kaczmarczyk, Maksymilian Liszka, Filip Mocia, Maksymilian Zwierniak.

Zdjęcia autorstwa Marcina Jaworskiego na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Wideo (również aut. M. Jaworskiego) w 4 częściach umieściliśmy na kanale YouTube MOSiR Bochnia TV:

Cz. 2:

Cz. 3:

Cz. 4:

MOSiR prowadzi w tabeli:
1 miejsce MOSiR Bochnia 12 meczów, 33 punkty
2 miejsce Canpack Okocimski Klub Sportowy Brzesko 12 m., 30 pkt.,
3 miejsce Westovia Tarnów 12 m., 27 pkt.
4 miejsce Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS  13 m., 24 pkt.
5 miejsce Dunajec Zakliczyn 12 m., 15 pkt.
6 miejsce Polan Żabno 13 m., 12 pkt.
7 miejsce Wolania Wola Rzędzińska 12 m., 4 pkt.
8 miejsce WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 12 m., 1 pkt.

7 listopada gościmy Dunajec Zakliczyn
W niedzielę 7 listopada bochnianie gościć będą zespól Dunajec Zakliczyn. Zapraszamy na mecz, który rozpocznie się o godz. 12:30 na trybuny Stadionu Miejskiego przy ul. Parkowej w Bochni.