Bochnianki wygrywają z Koroną Kraków! Małopolska liga koszykówki juniorek

W niedzielę 23 lutego juniorki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrały swoje przedostatnie spotkanie w tym sezonie z  KS Koroną Kraków.

Początek meczu nie był dla nas zbytnio udany, bo w drugiej minucie meczu było 0:7 dla przeciwnika. Musiało nastąpić szybkie przebudzenie, większe zaangażowanie się w obronę i pierwszą kwartę wygrywamy 23:11. W drugiej kwarcie powiększamy przewagę poprzez lepszą grę w obronie oraz na tablicy, dzięki której wyprowadzamy szybkie kontry zakończone łatwymi punktami. “W całym meczu wszystkie zawodniczki miały możliwość zaprezentowania się i cały czas pracujemy nad lepszym zgraniem się w ataku pozycyjnym oraz nad zespołową obroną” – mówi trenerka bochnianek Marta Starowicz. Całe spotkanie wygrywamy 85:66.

MOSiR Bochnia – KS  Korona Kraków 85:66 (23:15, 21:14, 17:16 i 24:21)

W meczu zagrały: Zuzanna Kierońska, Gabriela Czekaj 13, Emanuela Lekka 12, Agnieszka Krawiec 4, Magda Cabała 6, Olga Kaźmirek 8, Łucja Dziadowiec 6, Julia Gadowska 2, Nikola Gałek 8, Weronika Wilk 20, Emanuela Despet 6 i Patrycja Czaja.

Mecz rozegrano w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego w Bochni.

Ostatni mecz MOSiR Bochnia – 1 marca
Bochnianki ostatnie spotkanie w lidze rozegrają w niedzielę 1 marca na wyjeździe z Wisłą CANPACK Kraków. Mecz rozpocznie się o godz. 13.00 w Hali TS Wisły przy ul. Reymonta 22 w Krakowie.

Po tej kolejce będzie jeszcze jedna (my wówczas pauzujemy), po której ostatecznie 8 marca dowiemy, jaka jest ostateczna kolejność w tabeli, w której w tej chwili po 7 meczach z 13 punktami na koncie zajmujemy I miejsce.