Awans trampkarzy MOSiR Bochnia do ligi wojewódzkiej!

trampkarze MOSiR bochnia sezon 202122

W minioną sobotę trampkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali ostatni mecz w I Lidze Okręgowej Trampkarzy i prowadząc w tabeli uzyskali awans do ligi wojewódzkiej!

13.11.2021
I Liga Okręgowa C1 Trampkarzy, 14 kolejka
Westovia Tarnów – MOSiR Bochnia 2:3

Bramki dla Bochni zdobyli:
Kacper Rajca w 29 minucie,
Dawid Goryczko w 35 i 61 min.

Gospodarze strzelili gole w 14 i 54 minucie.

Skład MOSiR Bochnia: Dawid Goryczko 2, Kacper Rajca 1, Filip Mocia, Karol Łach, Tomasz Dziuba, Szymon Jaworski, Jakub Brzęk, Maksymilian Liszka, Szymon Leszczyński, Jakub Kocjan, Szymon Stano oraz Konrad Hudek.

Zdjęcia (autorstwa Grzegorza Kocjana) na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Relacja wideo aut. G. Kocjana na kanale YouTube MOSiR Bochnia. Cz. 1:

Cz. 2:

 

Podziękowanie za zaangażowanie i ciężką pracę
-Drużyna wywalczyła awans do ligi wojewódzkiej z dorobkiem 13 zwycięstw, doznając jednej porażki, strzelając niemal 100 bramek (przy czym jedna drużyna nie przyjechała, a druga po pierwszej połowie przegrywając 8:0 nie wyszła na drugą połowę). Każdy zawodnik bez względu na ilość minut spędzonych na boisku ma w tym swój wkład – mówi trener bochnian Michał Dziuba. – Chciałbym podziękować chłopcom za zaangażowanie i ciężką pracę jaką wykonali na treningach. Pomimo wygrania pierwszej ligi okręgowej trampkarzy od początku mieliśmy problemy. Nie mając bramkarza na tej pozycji musiał zagrać Szymon Leszczyński zawodnik, który do tej pory występował na pozycji nr 6. Tutaj duże podziękowania dla Szymka, bo świetnie radził sobie na bramce. Bardzo ważnym momentem dla naszej drużyny był powrót Dawida Goryczki. Jest to zawodnik, który wniósł do drużyny bardzo dużo jakości piłkarskiej. Podobnie Kacper Rajca, który z przodu wykonuje świetną pracę dla drużyny i sprawia mnóstwo kłopotów naszym rywalom, będąc przede wszystkim najlepszym strzelcem drużyny. Budując drużynę wraz z trenerem Robertem Gnutkiem duży nacisk kładliśmy na intensywność treningu, co miało przełożenie na wyniki drużyny. Myślę, że będzie to procentować w lidze wojewódzkiej, gdzie drużyny są bardzo dobrze przygotowane fizycznie. Podziękowania dla trenera Roberta Gnutka za to, że  wspomógł mnie swoim warsztatem trenerskim. Jeszcze raz gratuluję całej drużynie. –

TABELA po 14 kolejkach (ze str. „Łączy nas piłka”):

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content