Awans do małopolskiej ligi trampkarzy zapewniony!!!

W minioną niedzielę 2 czerwca trampkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, walczący w I lidze okręgowej C1 trampkarzy zapewnili sobie awans do ligi małopolskiej na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek! Umożliwiło im to zwycięstwo ze Szreniawą i zdobycie kolejnych punktów, które potwierdziły bardzo mocną pozycję naszego zespołu w wymienionych rozgrywkach, gdzie cały czas zajmujemy miejsce lidera!

MOSiR Bochnia – Szreniawa Nowy Wiśnicz 5:1 (2:0)

Mecz dostarczył bardzo dużo pozytywnych emocji naszym kibicom, którzy schodzili z trybun naprawdę usatysfakcjonowani. Pierwsza bramka ze strony bochnian padła już w 13 minucie spotkania – ostatecznie akcję wykończył Piotr Leszczyński, który trzy minuty później poprawił wynik na 2:0. I z takim,  niezmienionym do końca pierwszej części spotkania, wynikiem drużyny schodziły na przerwę. W drugiej części w 57 minucie trzecią bramkę dla nas zdobył Dawid Skrzypek. Końcowa część spotkania należała do Patryka Zbyluta, który zdobył dwa gole (w 62 i 66 minucie). Honorowy strzał w imieniu gości oddał na 5 minut przed zakończeniem meczu Damian Drożdż.

Skład MOSiR Bochnia: Piotr Leszczyński 2, Patryk Zbylut 2, Dawid Skrzypek 1, Stanisław Szydłowski, Szymon Strzałka, Tomasz Popiołek, Bartosz Palej, Artur Majcher, Maksymilian Jarosz, Filip Budzyn oraz Wiktor Zaleński, Kacper Smoleń, Bartosz Sieczka, Piotr Mączka, Jakub Mazanek, Michał Kurek, Mateusz Baran.
Trenerem zespołu jest Marcin Leśniak, II trenerem Krzysztof Satoła, trenerem bramkarzy Jakub Mikulski.

Więcej zdjęć ze spotkania na stronie Facebooka MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Bochnianie, którzy cały czas w opisywanych rozgrywkach prowadzą, mają zapewniony awans  po 10 rozegranych meczach – w tabeli zgromadzili już bowiem 27 punktów. Zajmujący drugie miejsce Okocimski, który ma rozegranych 9 spotkań i  15 punktów, jeżeli nawet wygra kolejne 3 mecze jest w stanie zgromadzić maksymalnie 24 punkty. Dlatego też nasi piłkarze po niedzielnym spotkaniu nie kryli radości:-)

– Bardzo cieszy awans do wyższej klasy rozgrywkowej, ponieważ ten sam zespół w zeszłej rundzie  do końca grał o utrzymanie w obecnej klasie rozgrywkowej – mówi trener bochnian Marcin Leśniak. – Widać, że praca, którą wykonują chłopcy na treningach, przynosi zamierzone efekty, dzięki czemu możemy być spokojni o przyszłość bocheńskiej piłki nożnej.-

Brawa dla całego zespołu i jego szkoleniowców!!!

Przed nami jeszcze dwa mecze
Wspomniane dwa spotkania, które już nic nie zmienią, ale wypada je wygrać:-):
W niedzielę 9 czerwca rozegramy na wyjeździe 13 kolejkę z CANPACK Okocimskim. Mecz w Brzesku rozpocznie się o godz. 10.00.
We wtorek 11 czerwca rozegramy zaległe spotkanie (11 kolejkę) z 25 maja (odwołane z powodu obfitych opadów). Będzie to wyjazdowy mecz z Ciężkowianką. Początek o godz. 16.30.

Pełne wyniki w tabeli będą uzupełnione po  16 czerwca, kiedy to zostanie rozegrany ostatni mecz 14 kolejki (my wówczas pauzujemy).