Archiwizacja wyników orlików MOSiR Bochnia w sezonie jesiennym 2020
TERMINARZ Liga ORLIKÓW Podokręgu Bochnia JESIEŃ 2020Zespół MOSiR Bochnia rocznik 2010 (na zdj. poniżej) trenował Marcin Leśniak, tel. 721 879 816 Zespół MOSiR II Bochnia z rocznika 2011 trenował Damian Szydłowski, tel. 889 496 547 | |||
Data | Godz. | Drużyny | Wynik |
Kolejka 1 | |||
29.08.2020 | 10.00 | Gryf Chronów – MOSiR II Bochnia | 9:4 relacja kliknij |
02.09.2020 | 17.00 | MOSiR Bochnia -Zryw Królówka | 10:4 relacja kliknij |
Kolejka 2 | |||
03.09.2020 | 16.30 | MOSiR II Bochnia – Zryw Królówka | 2:4 relacja kliknij |
05.09.2020 godz. 15.00 zmiana na 08.09.2020 godz. 18.00 | Górnik Siedlec – MOSiR Bochnia | 3:14 relacja kliknij | |
Kolejka 3 | |||
12.09.2020 zmieniono na 03.08.2020, a następnie na 26.08.2020 godz. 11.00 | MOSiR Bochnia – Ceramika Muchówka | 13:4 relacja kliknij | |
zespół gospodarzy wycofał się z rozgrywek | |||
Kolejka 4 | |||
18.09.2020 godz. 16.30 | MOSiR II Bochnia – Górnik Siedlec | 6:2 relacja kliknij | |
19.09.2020 godz. 10.00 | Promień Mikluszowice – MOSiR Bochnia | 1:7 relacja kliknij | |
Kolejka 5 | |||
odwoł. ze wzgl. na warunki pogodowe. Kolejny termin: 07.10.2020 | 16.30 | MOSiR Bochnia – Gryf Chronów | 7:1 relacja kliknij |
27.09.2020 | 11.30 | Beskid Żegocina – MOSiR II Bochnia | 6:5 relacja kliknij |
Kolejka 6 | |||
02.10.2020 godz. 16.30 | MOSiR II Bochnia – Ceramika Muchówka | 6:1 relacja kliknij | |
Kolejka 7 | |||
MOSiR Bochnia – Beskid Żegocina | 17:2 relacja kliknij | ||
11.08.2020 | Raba Książnice – MOSiR II Bochnia | 0:3 | |
Kolejka 8 | |||
MOSiR II Bochnia – Promień Mikluszowice | |||
08.09.2020 | Raba Książnice – MOSiR Bochnia | 0:3 | |
Kolejka 9 | |||
23.10.2020 godz. 16.00 | MOSiR Bochnia – MOSiR II Bochnia | 11:2 relacja kliknij |
W rozgrywkach najmłodszych piłkarzy ligowych brało udział 9 zespołów.
Zespół MOSiR Bochnia rocznik 2010 trenera Marcina Leśniaka po 8 kolejkach z 24 punktami na koncie zdobył tytuł lidera w jesiennych rozgrywkach Orlików.
Zespół orlików MOSiR II Bochnia z rocznika 2011, trenowany przez Damiana Szydłowskiego zdobył 9 punktów i III miejsce.
Kolejność w tabeli:
I miejsce MOSiR Bochnia 24 pkt.
II miejsce Beskid Żegocina 9 pkt.
III miejsce MOSiR II Bochnia 9 pkt.
IV miejsce Gryf Chronów 8 pkt.
V miejsce ZRYW 8 pkt.
VI miejsce Raba Książnice 7 pkt.
VII miejsce Ceramika Muchówka 6 pkt.
VIII miejsce Promień Mikluszowice 6 pkt.
IX miejsce Górnik Siedlec 4 pkt.
There are no comments