AEROBIK PODCZAS KARNAWAŁU?

Pozostawiliśmy już za sobą świąteczne stoły i często z niezadowoleniem spoglądamy na skalę wagi. Zwykle z początkiem roku postanawiamy też ze wzmożoną siłą wziąć się za swoją sylwetkę i poprawić kondycję:-). Na pewno nie wystarczą sporadyczne bale, w trakcie których tylko nieco „wytańczymy” kalorii. Czy istnieją inne opcje, kiedy na zewnątrz mróz i ponuro? Oczywiście – jak zawsze pozostaje AEROBIK! W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Bochni od lat zajęcia z aerobiku prowadzone są przez instruktor Agnieszkę Kierońską. Znana już wielu Paniom trenerka w sposób niewymuszony, z pełnym entuzjazmem, w bardzo miłej atmosferze i oczywiście przy dźwiękach muzyki zachęca uczestniczki (zarówno dziewczęta, jak i starsze panie) do aktywności fizycznej.

Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki od godz. 19.30 do 20.30 w sali sportowej przy ul. Parkowej 3 w Bochni (siedziba MOSiR).

Po ich zakończeniu można skorzystać z sauny, która jest czynna TYLKO dla Pań w każdy wtorek i czwartek w godz. 20.30 – 21.30.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content