9 medali bochnian na VII Mistrzostwach Judo Mysłowic !

W niedzielę 26.11.2017  r.  judocy z bocheńskiej sekcji MOSiR Bochnia wystartowali pod opieką trenera Sebastiana Serwińskiego w VII Mistrzostwach Mysłowic. Naszym zawodnikom udało się wywalczyć 9 medali.

Zawody zgromadziły ponad 400 zawodników z ponad 30 klubów. Walki rozgrywano w trzech kategoriach wiekowych na 6 matach.  Poniżej prezentujemy nazwiska wszystkich startujących bochenskich sportowców.

Maciej Kumor

V miejsca zdobyli Filip i Norbert Alfawiccy, a na VII miejscach turniej ukończyli Samuel Stawiarz i Fryderyk Sowa.

W zawodach uczestniczyli również Michał Ćwik, Szymon Mazurkiewicz, Jakub Struzik i Piotr Tobiasz jednak odpadli w walkach eliminacyjnych.

Zdjęcie użytkownika Sebastian Serwiński.
Na zdj. złoty medalista Hubert Płachczyński.

Więcej zdjęć z uroczystości dekoracji zwycięzców zobaczysz, klikając na poniższe linki.

Pierwsi nagrodzeni – złoty Hubert Płachczyński, srebrny Wiktor Karecki i brązowy Dominika Miś (kliknij tutaj)
Kolejne medale naszych judoków – złote Bianka Horawska i Szymon Mierzwiński, brązowy Dominika Możdżeń (kliknij tutaj).
Na koniec dorzucamy jeszcze trzy medale Srebro Antoni Juszczyk i brązy Maciej Kumor i Igor Karecki (kliknij tutaj).