Wczytywanie...

II kolejka Bocheńskiej Ligi Szachowej – wyniki.

W piątek 22 listopada 2019r., w Szkole Podstawowej Nr 5 w Bochni, odbyła się II kolejka Bocheńskiej Ligi Szachowej sezonu 2019/2020.

W tej kolejce nad szachownicami swoje głowy pochyliło 56 graczy, którzy „szlifując” swoje umiejętności zdobywali kolejne punkty do klasyfikacji generalnej sezonu.

Najlepszymi graczami tej kolejki okazali się:

  1. Serafin Karolina  (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Bochni)
  2. Śleziak Filip  (Szkoła Podstawowa w Proszówkach)
  3. Reguła Dominika  (Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bochni)

Przed młodymi szachistami, w tym roku kalendarzowym,  jeszcze jedno spotkanie, które odbędzie się 18 grudnia 2019r, również w Szkole Podstawowej Nr 5 w Bochni.

 

Organizatorami całego cyklu  tegorocznych rozgrywek są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni oraz Towarzystwo Sportowe MOSIR Bochnia.

 

 

„Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”

.

.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook MOSiR Bochnia – (kliknij tutaj)

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki I kolejki:

Liga szachowa

2019-11-22/2019-11-22
Organiz.: MOSiR Bochnia

Wyniki końcowe – runda 7

M-ce

Nr

Tyt.

Nazwisko Imię

Fed.

Elo

Rank

Klub

Pkt.

MBch.

Bch.

L.Z.

Prog.

1

2

V

Serafin, Karolina

POL

0

1100

SP 2 C

6.0

22.50

32.00

6

21.0

2

56

Śleziak, Filip

POL

0

1000

SP Proszówki B

6.0

20.50

27.50

6

26.0

3

54

Reguła, Dominika

POL

0

1000

SP 7 C

6.0

19.50

27.00

6

22.0

4

43

Liszka, Sebastian

POL

0

1000

SP 5 C

6.0

18.00

25.00

6

21.0

5

49

Babicz, Stanisław

POL

0

1000

SP 5 B

5.5

24.00

33.00

5

25.5

6

30

Florkowski, Adam

POL

0

1000

SP 2 B

5.0

24.50

32.50

5

20.0

7

53

Golemiec, Bartłomiej

POL

0

1000

SP 7 A

5.0

22.00

29.50

4

20.5

8

46

Gałka, Grzegorz

POL

0

1000

SP Proszówki A

5.0

21.00

29.50

5

23.0

9

27

Dziadowiec, Kamil

POL

0

1000

SP Proszówki A

5.0

21.00

29.50

4

21.5

10

36

Domagała, Błażej

POL

0

1000

SP Proszówki B

5.0

19.00

27.00

5

22.0

11

52

Dutkiewicz, Karol

POL

0

1000

SP 1 B

5.0

17.00

24.50

5

20.0

12

25

Gajewski, Witold

POL

0

1000

SP 5 B

4.5

20.00

29.00

4

16.5

13

31

Bohosiewicz, Sergiusz

POL

0

1000

SP 5 B

4.5

18.50

27.50

4

18.5

14

48

Węgrzyn, Wiśniowski Gabriel

POL

0

1000

SP 5 B

4.5

17.50

25.00

4

15.5

15

16

Cabaj, Mateusz

POL

0

1000

SP Proszówki B

4.0

20.50

29.50

4

19.0

16

34

Tobiasz, Piotr

POL

0

1000

SP 5 B

4.0

20.50

29.50

3

16.5

17

21

Ryszka, Patryk

POL

0

1000

SP 5 C

4.0

20.50

28.50

4

16.0

18

33

Jaszczyński, Witold

POL

0

1000

SP 5 C

4.0

20.00

29.00

4

19.0

19

11

Bant, Klaudia

POL

0

1000

SP Proszówki C

4.0

20.00

28.00

4

20.0

20

41

Szewczyk, Oskar

POL

0

1000

SP 5 B

4.0

19.00

27.00

4

20.0

21

4

Warchoł, Maciej

POL

0

1000

SP 1 B

4.0

19.00

26.00

3

15.0

22

29

Kram, Tymoteusz

POL

0

1000

SP 5 B

4.0

18.50

25.50

4

17.0

23

32

Łagosz, Oliwia

POL

0

1000

SP 2 B

4.0

18.00

26.00

4

15.0

24

17

Brzegowy, Mikołaj

POL

0

1000

SP 5 C

4.0

17.50

25.50

4

16.0

25

14

Kalinowski, Jan

POL

0

1000

SP 5 C

4.0

16.50

23.50

4

14.0

26

18

Mucha, Adrianna

POL

0

1000

SP 5 C

4.0

15.50

22.50

4

12.0

27

40

Cholewa, Igor

POL

0

1000

SP Proszówki C

4.0

14.50

18.50

4

15.0

28

42

Mazurkiewicz, Szymon

POL

0

1000

SP 5 B

3.5

18.00

24.50

3

16.0

29

5

Jopek, Robert

POL

0

1000

SP 1 B

3.5

15.00

21.50

3

11.0

30

15

Szewczyk, Marcel

POL

0

1000

SP 5 C

3.0

23.00

32.50

3

17.0

31

1

IV

Norek, Szymon

POL

0

1400

SP 5 B

3.0

20.00

27.00

3

15.0

32

23

Możdżeń, Michał

POL

0

1000

SP 1 B

3.0

19.50

27.50

3

14.0

33

6

Mazur, Adrian

POL

0

1000

SP Proszówki C

3.0

18.00

24.50

3

9.0

34

19

Paluch, Aleksander

POL

0

1000

SP 5 B

3.0

16.50

24.50

3

12.0

35

9

Nowak, Miłosz

POL

0

1000

SP 7 B

3.0

16.50

23.00

3

14.0

36

51

Trojanowski, Szymon

POL

0

1000

SP 1 B

3.0

15.00

20.50

3

12.0

37

44

Brust, Maciej

POL

0

1000

SP 7 C

3.0

14.00

18.00

3

6.0

38

3

Poznański, Łukasz

POL

0

1000

SP 5 B

3.0

13.00

19.00

3

9.0

39

47

Mroczek, Franciszek

POL

0

1000

SP 2 A

3.0

12.50

18.50

3

8.0

40

55

Mazurkiewicz, Filip

POL

0

1000

SP 5 B

3.0

12.00

17.00

3

8.0

41

38

Flasza, Wojciech

POL

0

1000

SP 7 A

3.0

11.00

15.00

3

9.0

42

24

Kita, Małgorzata

POL

0

1000

SP 7 B

2.5

19.50

26.50

2

13.5

43

26

Mierzwiński, Szymon

POL

0

1000

SP 1 B

2.5

18.50

26.50

2

9.0

44

35

Seweryn, Maksymilian

POL

0

1000

SP 7 B

2.5

15.00

21.00

2

9.5

45

8

Katana, Kacper

POL

0

1000

SP 5 C

2.0

19.50

26.50

2

11.0

46

10

Wiercioch, Karol

POL

0

1000

SP 5 C

2.0

17.00

24.00

2

10.0

47

28

Pajor, Kacper

POL

0

1000

SP 2 A

2.0

15.00

23.00

2

8.0

48

45

Mucha, Emilia

POL

0

1000

SP 5 B

2.0

15.00

19.00

2

7.0

49

50

Wójcik, Jakub

POL

0

1000

SP 7 A

2.0

14.00

19.00

2

11.0

50

39

Jawień, Kacper

POL

0

1000

SP 7 C

2.0

14.00

18.00

2

10.0

51

7

Śleziak, Sonia

POL

0

1000

SP Proszówki B

2.0

13.50

19.50

2

8.0

52

37

Burkowicz, Norbert

POL

0

1000

SP 2 C

2.0

13.00

18.00

2

5.0

53

13

Hernik, Karol

POL

0

1000

SP 2 A

2.0

12.50

19.50

2

4.0

54

20

Pawlik, Olivier

POL

0

1000

SP 7 B

1.5

16.50

22.50

1

5.5

55

22

Gut, Jakub

POL

0

1000

SP 7 A

1.0

14.00

20.00

1

5.0

56

12

Wełna, Bartłomiej

POL

0

1000

SP 5 B

0.0

13.00

18.50

0

0.0

ChessArbiter Pro (v.2.21) (C) A.Curyło    http://www.chessarbiter.com/
Lic:0079 Właściciel: MOSiR Bochnia

 

 

 

 

Dodaj komentarz