Wczytywanie...

Dziewczęta rywalizowały w Tenisie Stołowym – IMS.

 

We wtorek 12 listopada 2019r., gościnne mury PSP Nr 5 w Bochni przyjęły pod swój dach uczestniczki Zawodów Powiatowych w Indywidualnym i Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt, rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do zawodów swoich uczniów zgłosiły się drużyny szkół (zwycięzców eliminacji miejskich oraz gminnych):

 

KATEGORIA INDYWIDUALNA (31 zawodniczek)

  • Szkoła Podstawowa w Grobli
  • Szkoła Podstawowa w Królówce
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Grabiu
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Łąkcie Dolnej
  • Szkoła Podstawowa w Tarnawie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Leszczynie
  • Zespół Szkół Gminnych w Nieszkowicach Wielkich
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Rajbrocie
  • Szkoła Podstawowa w Łapanowie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Jodłówce
  • Szkoła Podstawowa w Krzeczowie
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bochni
  • Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzezawie
  • Szkoła Podstawowa w Starym Wiśniczu

 

 

KATEGORIA  DRUŻYNOWA (12 drużyn)

  • Szkoła Podstawowa w Królówce
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Grabiu
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Łąkcie Dolnej
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Leszczynie
  • Szkoła Podstawowa w Muchówce
  • Zespół Szkół Gminnych w Nieszkowicach Wielkich
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Rajbrocie
  • Szkoła Podstawowa w Łapanowie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Jodłówce
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bochni
  • Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzezawie

 

Dziewczęta walczyły o awans do kolejnego etapu rozgrywek – Zawodów Rejonowych (½ wojewódzkich) – na który mogło liczyć 6 najlepszych zawodniczek w kategorii indywidualnej i  dwie drużyny w kategorii drużynowej.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆFacebook MOSiR Bochnia – (kliknij tutaj)

 

 

Po emocjonujących rozgrywkach awanse wywalczyły:

W KATEGORII INDYWIDUALNEJ

  1. Piękosz Natalia (PSP Rzezawa)
  2. Put Gabriela (SP Stary Wiśnicz)
  3. Karteczka Martyna (PSP Leszczyna)
  4. Bajda Kinga (PSP Jodłówka)
  5. Ostruszka Wiktoria (PSP Jodłówka)
  6. Długosz Julia (PSP Łąkta Dolna)

 

 

KATEGORIA DRUŻYNOWA

  1. PSP Rzezawa – awans
  2. PSP Łąkta Dolna – awans
  3. PSP Jodłówka

 

Na zakończenie zawodów zdobywczynie miejsc I – VI w kategorii indywidualnej otrzymały pamiątkowe dyplomy a zawodniczki z miejsc I – III dodatkowo okolicznościowe medale. W kategorii drużynowej zespoły z miejsc I – III otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz okolicznościowe puchary. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

 

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Dodaj komentarz